1000 odwiedzin Tomb Raider Center!

Mam przyjemność ogłosić, że nasza strona Tomb Raider Center, od dnia 01/01/2012 osiągnęła liczbę… 1000 odwiedzin! Jestem bardzo dumny z tego wyniku, i patrząc na statystyki, widzę, że czytacie materiały na stronie oraz newsy. Sam stan strony pozostawia jeszcze wiele do życzenia, a także treści na niej. Wiem, że obiecałem kolejny update informacji na początku lutego, jednakże zabrakło mi na to czasu.

Po starszych newsach, można zauważyć, że TRC istnieje od września. Tak nie jest. Zaczynaliśmy już na tombraider.vgh.pl, i to w lutym ubiegłego roku! Niedawno minął rok, odkąd dla Was piszę 🙂 Do dziś, stary adres ma ponad 7000 odwiedzin, a miałby zapewne o wiele więcej, gdybym go dalej wspierał. Pojawiła się jednak możliwość współpracy z Gram.pl w kolektywie, więc wysłałem zgłoszenie. Po kilku tygodniach konsultacji (proces trwał tak długo z mojej winy, ponieważ omawialiśmy to wszystko we wakacje – a ja nie miałem w tedy praktycznie w ogóle czasu!), we wrześniu rozpoczęliśmy prace już pod adresem tombraider.gram.pl.

Oficjalny start zaplanowałem na jesień 2011, ale nie wypaliło, więc za oficjalną datę uznałem za 01.01.2012. Od tego też czasu istnieje na stronie licznik, który pokazuje nam, ile osób odwiedziło Tomb Raider Center. A ile razy strona została wyświetlana? Na tą chwilę było to robione aż 2792 razy (listopad – 488, grudzień – 622, styczeń – 1147, luty – 536). Mam nadzieję, że już wkrótce te wszystkie liczby wielokrotnie się powiększą! Dziękuję!

c0nrad

View more posts from this author