15 lat minęło od powstania marki TR! + X360

Pamiętacie Xbox’a, którego można było wygrać? Miał być stylizowany na klimat najnowszego TR… I – trzeba przyznać – wyszło to świetnie! Bardzo dobra robota grafika, który bardzo ciekawie wkomponował bardzo popularny art promocyjny Lary w obudowę konsoli. Kto by nie chciał takiego Xboxa? W newsach poniżej możecie przeczytać zasady konkursu, a klikając w miniaturkę po lewej, a następnie ponownie klikniecie w obrazek, ujrzycie blok reklamowy w pełnej krasie. Kurczę, gdyby tak trafił taki jeden do naszej redakcji… 😉

Premiera pierwszego TR? A któż by pamiętał, kiedy to było? Mniej więcej właśnie w tym okresie, dokładnie 15 lat temu, odbyła się premiera produkcji, która zrewolucjonizowała rynek gier komputerowych. Pierwsza gra TPP, z pięknym ówcześnie światem 3D, babska wersja Indiany Jonesa.

Tak właśnie o niej mówiono. A co mówi się teraz, piętnaście lat to premierze pierwszej części serii? A mówi się bardzo różne rzeczy. Począwszy od beznadziejnej grywalności, po genialne rozwiązania. No więc… Życzmy naszej wspaniałej grze kolejnych 15 lat, w których sprzeda się więcej niż minione 35 milionów sprzedanych kopii gier, które będą bardziej bogate fabularnie od poprzedniczek, a także kolejnych milionów fanów.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.