23 nominacje i 9 nagród

Tyle właśnie dostał Tomb Raider! Tegoroczny debiut Lary na targach E3 wywołał sporo pozytywnych, jak i negatywnych opinii. Przyjrzyjmy się nominacjom, w których został wytypowany. Jest to kolejno Najlepsza gra E3 2012, Najlepsza ogólna gra E3, Najlepsza gra na Xbox 360, Najlepsza gra na PS3, Najlepsza gra na PC, Najlepsza gra akcji, Najlepszy nowy trailer, Najlepsza gra E3 (ogólnoświatowe głosowanie). A to tylko nominacje od IGN!

Następnie jest GameInformer i jego Najlepsza gra pokazu, Gaming XP: Najlepsza gra E3 2012, Newsarama: Oszałamiający moment E3, Wymiatająca bohaterka (Kick-ass heroine). GameBlog.fr: Najlepsza gra E3, ShortList.com: Najlepsza gra, Najlepsza gra akcji, GameSpy:  Najlepsza gra E3, Multiplayer.it: Najlepsza gra E3, Destructoid: Najlepsza gra action/adventure na E3, Polygon: E3 2012 wybór redaktorów, 9lives.be: Najlepsza gra przygodowa, Najlepsza gra akcji, Najlepsza ogólna gra, GameSpot: Najlepsza z E3.

To tyle, jeśli chodzi o nominacje. A teraz… nagrody! Games.cz przyznało nagrodę Najlepsza gra E3 2012, Electronic Playground oraz CVG przyznały: Najlepsza gra E3. GamesRadar natomiast stwierdził MVG (Najgrodższa Gra), podobnie jak Official Xbox Magazine oraz PlayStation Official Magazine! Za to Tomb Raider wygrał aż w trzech kategoriach IGN: Najlepsza ogólna gra E3, Najlepszy nowy trailer, Najlepsza gra E3 (ogólnoświatowe głosowanie). 

Wszyscy jesteśmy dumni z Tomb Raider, mam rację? W branży niestety pojawiło się kilka zarzutów dotyczących pokazywanych fragmentów gry, jak i zawodów nimi spowodowanych. Fani, czy dziennikarze zarzucają często Crystal Dynamics, że bardzo odbiegli od formuły, o której tyle opowiadali w tamtym roku… W pewnym momencie Lara zabija z zimną krwią, a w innym jest bezbronna i niepewna siebie. O co chodzi?

Przedstawiciele Crystal Dynamics wyjaśniają – różne gameplaye pokazywały różne fragmenty rozgrywki. Moment, w którym Lara miota się wśród mnóstwa wrogów i zabija ich niczym zawodowiec był z o wiele późniejszych etapów gry, niż reszta, która była dopiero początkiem rozgrywki. Stąd ta różnica. Wiemy przecież, że pod koniec gry Lara stanie się tą osobą, którą znamy z poprzednich części serii…

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.