#5 BeataW

Cześć!

Dzisiaj przedstawiam Wam Beatę, która oprócz bycia cosplayerką, jest również fotografem i miłośniczą zwiedzania oraz… Tego dowiecie się z wywiadu 😉 Zapraszam!

Hej! Mam na imię Beata, pochodzę z Dolnego Śląska. Jestem miłośniczką zwierząt, gór i fotografii. Mam bzika na punkcie żółwi, stąd moim największym marzeniem jest wycieczka na wyspy Galapagos i zobaczenie żółwi słoniowych i innych interesujących gatunków zwierząt w ich naturalnym środowisku.

Nie mogę powiedzieć o sobie, że jestem typową cosplayerką. Przebrałam się za Larę 2 razy: pierwszy raz  w 2000 roku na bal przebierańców w szkole podstawowej, a drugi po przejściu Rise of the Tomb Raider, czyli całkiem niedawno. Moja przygoda z Larą  rozpoczęła się w 1998 roku, kiedy tato kupił konsolę PlayStation, a pierwszą grą, jaką ujrzałam  był „Tomb Raider”. Od razu zafascynowała mnie tajemnicza pani archeolog na krańcu świata.    Najlepiej wspominam jesienne i zimowe wieczory spędzone z ojcem przed telewizorem, razem poznających przygody panny Croft. Najbardziej spodobała mi się ostatnia część, czyli Rise of the Tomb Raider. Za co? Za ciekawą fabułę, postaci i rozbudowany świat. Do tego młoda Lara z łukiem przypadła mi do gustu. Jednak zdecydowanie pierwsze trzy części TR biją resztę pod względem ścieżki dźwiękowej.

Elementy mojego stroju zostały kupione bądź pożyczone. Nic nie zostało przeze mnie wykonane- jak już pisałam- nie jestem w 100% cosplayerką.  Mimo to, zebranie wszystkiego, znalezienie klimatycznego miejsca na sesję i dogadanie terminu z  innymi zaangażowanymi osobami nie było łatwe i trwało kilka miesięcy.

Moim ulubionym strojem z Tomb Raidera jest czarna skórzana kurtka z popielatą bluzą z Rise of the Tomb Raider. Niby zwyczajne ubranie, ale dodaje Larze uroku i pokazuje ją jako normalną, młodą dziewczynę. Reszta jej stroi to klasyki, nic bym w nich nie zmieniała.         Po ostatniej sesji doszłam do wniosku, że trzeba powtórzyć tak fantastyczną przygodę. Mam dwa pomysły. Tym razem chciałabym pozować z blizną na twarzy, umazana krwią i błotem, a także we wspomnianym już wyżej stroju z czarną kurtką.

Uwielbiam fotografować! Już jako mała dziewczynka latałam z jednorazowym aparatem i cykałam fotki wszystkiemu, co możliwe. Aktualnie nie rozstaję z aparatem, gdyż nigdy nie wiem, czy akurat dziś spotkam jakieś dzikie zwierzęta, które będę mogła uwiecznić na zdjęciach. Lubię też wykonywać sesje bajkowe, ponieważ wtedy mogę przenieść się w inny świat i trochę pofantazjować. Nie uważam się za profesjonalistę, jest to dla mnie jedynie hobby, ale wkładam w nie całe serce. Moje prace można oglądnąć tutaj: https://www.facebook.com/beatawphotography/                                                                 Oprócz tego, nie wyobrażam sobie życia bez zwiedzania! Odkrywanie nowych szlaków górskich, zamków i innych ciekawych miejsc jest dla mnie najlepszym sposobem spędzania wolnego czasu.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.