E3 2018: Pierwszy gameplay z Shadow of the Tomb Raider

Podczas dzisiejszej konferencji Square Enix zaprezentowano sam początek przygody Lary Croft w Shadow of the Tomb Raider w spadającym samolocie oraz fragment, w którym Lara walczy z najemnikami w dżungli. Pokazano głównie znaną już mechanikę walki, a z nowości widzimy Larę pokrywającą się błotem, aby stać się mniej widoczną dla przeciwników oraz nowy sposób zabójstwa liną:

AKTAULIZACJA:
Opublikowano kolejne dwa gameplaye:


E3 2018: Zaprezentowano trailer Shadow of the Tomb Raider!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami podczas dzisiejszej konferencji Microsoftu został zaprezentowany pierwszy trailer z nadchodzącej przygody Lary Croft w Shadow of the Tomb Raider! Niestety na ten moment nie pokazano zapowiadanego gameplayu. Bez zbędnego gadania, przejdźmy do filmiku:

Opublikowano także nowe screeny i szkice koncepcyjne:

To jednak nie wszystko jeśli chodzi o Shadow of the Tomb Raider na E3 2018. Pełną rozpiskę zaplanowanych wydarzeń na następne kilka dni możecie znaleźć tutaj , a o wszystkim będziemy informować was na bieżąco!

Shadow of the Tomb Raider na E3 – kiedy trailer i film z gameplayu?

W tym roku targi gier E3 oficjalnie rozpoczynają się 12 czerwca, jednak najwięksi wydawcy zazwyczaj organizują swoje konferencje nawet kilka dni wcześniej. Jednym z tych wydawców jest m.in. Square Enix, które zapowiedziało swoją konferencję na 11 czerwca o godzinie 19:00. Wcześniejsze przypuszczenia mówiły o tym, że to właśnie tego dnia zobaczymy pierwszy gameplay oraz trailer z rozgrywki Shadow of the Tomb Riader, jak się jednak okazuje sytuacja wygląda nieco inaczej. Po czasowej wyłączności Rise of the Tomb Raider dla konsoli Xbox One i Xbox 360, Square Enix wcale nie „pożegnało się” się z Microsoftem. Obie firmy i seria Tomb Raider wciąż są ze sobą powiązane, bo według oficjalnej zapowiedzi gra zostanie zaprezentowana na konferencji Microsoftu już dzisiaj o 22:00, a stream z tego wydarzenia będziecie mogli obejrzeć tutaj!

Przed E3 twórcy najnowszych przygód Lary Croft w Shadow of the Tomb Raider, którymi jest studio Eidos Montreal, przygotowali serię filmików zatytułowanych „Meet the Team”, w których opowiadają o swojej pracy nad grą tutaj

Karolina Gorczyca o nagrywaniu dubbingu do Shadow of the Tomb Raider!

W serwisie Filmweb opublikowano filmik poświęcony nagrywaniu polskiego dubbingu do Shadow of the Tomb Raider. Aktorka Karolina Gorczyca, która już trzeci raz użyczyła swojego głosu Larze Croft, opowiada o swoich doświadczeniach z tym związanych oraz o samej Larze i jej ewolucji przez kolejne części serii. Całą rozmowę możecie znaleźć tutaj. Czego tak na prawdę dowiedzieliśmy się z rozmowy z aktorką? Oto pełna lista:

  • Karolina Gorczyca bardzo lubi postać Lary Croft. Gdy kolejny raz dostała propozycję nagrania dubbingu nie wahała się ani przez chwilę
  • Zdaniem aktorki środowisko graczy jest bardzo krytyczne oraz wymagające przez co wie ona jak istotna jest precyzja i jakość dostarczonego przez nią głosu
  • Ponownie podczas nagrań aktorka musiała poradzić sobie mając nagrania dźwiękowe dialogów z anglojęzycznej wersji, opisy sytuacji oraz kilka filmików. Przypomnijmy, że po nagraniach do poprzedniej części serii, czyli Rise of the Tomb Raider aktorka narzekała na warunki pracy. Mówiła wtedy o dużym pośpiechu oraz braku jakiejkolwiek pomocy czy nagrań wideo.
  • Lara przeszła ewolucję. Początkowo nieśmiała i powściągliwa (TR 2013). Shadow of the Tomb Raider pokaże nam Larę po przejściach, doświadczoną, pewną siebie, zdecydowaną, nie stroni również od wulgaryzmów.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.