A JEDNAK! Luddington nową Larą Croft!

KLIKNIJ TYTAJ, BY ZOBACZYĆ OBRAZEK Z NEWSA W ROZDZIELCZOŚCI 1500×1000 PIKSELI! W końcu potwierdziły się plotki mówiące o tajemniczej aktorce podkładającej głos nowej Larze Croft. Już pod koniec ubiegłego roku fani jednak domyślili się, kim jest ów dziewczyna. Wiele osób obstawiało Camillę Luddington, i ci, którzy uparcie trzymali się swojej propozycji… nie zawiedli się!

Dziś bowiem The Guardian opublikował wpis, który ujawnia oficjalnie, że to właśnie 29-letnia, brytyjska aktorka, która znana jest ze swoich ról w „Californication” czy „True Blood” jest twarzą nowego Tomb Raidera. Camilla nie tylko podkłada głos Larze, ale także uczestniczy w sesjach motion-capture. Jak mówi Darrell Gallagher:

„Zatrudnienie odpowiedniej osoby było dla jednym z naszych najważniejszych wyzwań. Nowy Tomb Raider bardzo różni się od poprzednich części serii i jako że kierujemy cykl w nową stronę, żądamy więcej od aktorki podkładającej głos jego bohaterce i użyczającej jej swojego wizerunku.” (tekst – Cdaction.pl)

Mimo niektórych źródeł, pani Luddington nie jest modelką, która jak przy okazji poprzednich gier będzie promować grę. Camilla jest tylko „twarzą” gry, nie będzie przebierać się za Larę i paradować brudna po wszelakich EMPiKach, i tym podobnych. Pojawi się natomiast na Comic-conie, gdzie będzie reklamować grę, a także spotka się z fanami! Przyznać się, kto z was wątpił, że to ona? 🙂

Ciekawostka – na posadę aktorki podkładającej głos Larze odbył się casting, pomimo wielkiego researchu w Europie czy Stanach Zjednoczonych.  Warto też zauważyć, że od Camilli będzie wymagało się więcej – wychwytywany jest nie tylko jej głos czy ruchy ciała – dokładnie rejestrowana jest także mimika twarzy, więc angielka będzie musiała się wykazać niemałymi umiejętnościami!


You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.