Camilla Luddington nominowana na The Games Awards!

Zaledwie pare dni temu została ogłoszona wieść, że The Games Awards doczeka się swojej drugiej edycji, a już dziś poznajemy nominację do tego właśnie wydarzenia. Ale pytacie pewnie, na czym polega ten event? Prędko wyjaśniamy: The Games Awards jest to coroczny pokaz gier wideo, wybranych spośród debiutantów, a te właśnie gry zostają nominowane do konkretnych kategorii. Wciąż jednak nie odpowiedzieliśmy na najważniejsze pytanie, co to ma wspólnego z Tomb Raiderem?

Otóż Camilla Luddington, aktorka odgrywająca rolę Lary w sesjach Motion Capture oraz podkładająca jej głos, została nominowana w kategorii „Najlepszy występ”. Jest to z pewnością dość prestiżowa nominacja dla aktorki, ale i duże wyróżnienia dla samego Rise of the Tomb Raider. Camilla będzie konkurować z takimi postaciami jak Chloe Price z Life is Strange, Geralt z The Witcher 3, Joker z Batman Arkahm Knight oraz Viva Seifert z Her Story. Sami przyznajemy, że konkurencja jest dość mocna, ale przecież fani TR są w stanie ją pokonać, prawda? Wystarczy wejść na stronę The Games Awards, następnie kliknąć zakładkę „Best Performance” i tweetnąć naszą Larę Croft jako oznakę poparcia.

Na marginesie powiemy, że polska produkcja, The Witcher 3 może zgarnąć najwięcej statuetek, ponieważ jest ona nominowana w aż siedmiu kategoriach.

My już zrobiliśmy swoje, a wy bierzcie się do roboty! 😉

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.