Cena Rise of the Tomb Raider na PC

Wczoraj Square Enix oficjalnie podało datę wydania Rise of the Tomb Raider na PC, a będzie to już 28 stycznia bieżącego roku. Premiera w Polsce odbędzie się następnego dnia. Co ważne, Polska jako nieliczny z krajów europejskich otrzyma też wersję pudełkową. Na świecie będzie możliwy zakup gry wyłącznie w dystrybucji cyfrowej. Choć można było się tego spodziewać, to oficjalnie wiadomo, że otrzymamy też pełną polską wersję językową!

Osoby, które zamierzają kupić nowe przygody Lary za pośrednictwem Steam, zderzają się niestety ze srogą ceną, ponieważ za edycję standardową należy zapłacić prawie 50 Euro, a przy jego kursie, wyjdzie niestety powyżej 200 złotych! Wychodzi prawie jak za wersję konsolową!

10623110_1663196393959823_644065525202800948_n

 

Sprawdziliśmy jednak, jaką cenę proponują rodzime sklepy za edycję pudełkową. Tutaj na szczęście jest jednak przystępniej. Nie podajemy nazw sklepów, aby nie robić kryptoreklamy. Wybór sklepów jest też tylko w celach informacyjnych. Inne punkty sprzedażowe mogą oferować te same lub nawet mniejsze ceny.  Jednak przyjrzyjmy się następującym ofertom.

Przechwytywanie Przechwytywanie1 Przechwytywanie2 Przechwytywanie4

Jak nie trudno zauważyć, sklepy chwalą się swoimi zniżkami względem ceny sugerowanej, która w Polsce wynosi 180 złotych! Jedne oferty są atrakcyjniejsze, drugie – mniej. Ciekawe jest to, iż jeden sklep zastrzegł możliwość zmiany ceny– tylko pytanie na jaką, niższą czy wyższą? Wobec powyższych informacji, najmniej rozsądnym zakupem wydaje się być ten ze Steam.

Konkluzją niech będzie to, że zanim zdecydujemy się na zakup gry, warto poświęcić czas na znalezienie sklepu, który oferuje mniejszą cenę. A im bliżej do premiery, tym oferty mogą być ciekawsze.  My radzimy kierować się rozwagą i być cierpliwym.

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.