Co z tym polskim Tomb Raiderem?

To już kwestia praktycznie rozwiązana.

Krótko i na temat: z początku Cenega Poland nie chciała wyjawić informacji o możliwości zmiany języka na oryginalny w najnowszej produkcji Tomb Raider, którą będzie dystrybuować od marca. Fani „próbowali” zorganizować facebook-ową akcję mają na celu pokazać, jak wiele fanów chce oryginalnych głosów w grze. Stronę polubiło zaledwie niecałe 200 osób, taki wynik nie wzruszył polskiego dystrybutora.

Okazało się jednak, że w wersji gry na konsolę Xbox 360 możliwości wyboru dubbingu jednak nie będzie. Tylko polska wersja. Informacje o wersji PC oraz PS3 miały pojawić się w okolicy premiery. Wciąż czekamy więc na informację, co z możliwością wyboru przy instalacji.

Mimo powyższego rozwiązania, w sklepie Cenegi muve.pl możemy jednak kupić też w pełni angielską grę! Jeśli nie chcecie borykać się z problemem wyboru języka przy procesie instalacji, możecie zamówić taką wersję bez przeszkód, w tej samej cenie, co wersję polską. Tyczy się to wersji kolekcjonerskich, jak i podstawowych!

Jeśli pojawi się informacja mówiąca, iż na PC oraz PlayStation 3 gra będzie miała możliwość wyboru języka który preferujemy, zamówione wcześniej wersje angielskie zostaną zamienione na standardową dla wszystkich jedyną wówczas wersję z dostępnym wyborem dubbingu.

Przypominamy też, że wciąż nie wiemy nic o polskiej obsadzie gry Tomb Raider, co za tym idzie, polski głos Lary Croft jest wciąż wielką niewiadomą. Ważną informacją jest także fakt, że nakład edycji kolekcjonerskich w polskich sklepach internetowych wyczerpał się. Wydawca gry nie planuje dostarczenia kolejnych egzemplarzy produktu!

Informacje na bazie newsów ze strony World of Tomb Raider! 😉

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.