Cosplay Corner #1: Zaczynamy przygodę z cosplayem!

Cześć! Nazywam się Klaudia i zacznę prowadzić dla Was Cosplay Corner.

Może na początek kilka słów o mnie… Jestem Polską Cosplayerką Lary Croft od 2013 roku, a swoją przygodę z Tomb Raiderem zaczęłam w 1999 r. Poza tym jestem pasjonatką motoryzacji.

Jak to się zaczęło? Otóż mój tata przyniósł mi do domu grę, którą był Tomb Raider 1. Na początku moi rodzice byli sceptycznie nastawieni do tego, że ta gra wogóle mi się spodoba. No ale tak naprawdę zaiskrzyło i jest ze mną aż do dnia dzisiejszego 🙂

Jako dziecko bawiłam się z innymi dziećmi w Tomb Raidera – ja oczywiście jako Lara z 2 pistoletami i doczepianym warkoczem. Biegaliśmy, szukaliśmy grobowców, wspinaliśmy się po budynkach i drzewach. Jak to dzieci… I w sumie tak zostało mi do dziś. Nie potrafię rozstać się z tymi 2 pistoletami, łukiem, AK-47, kaburami i naszyjnikiem. Bycie Larą stało się częścią mojego życia. Przez jakiś czas prowadziłam bloga dwujęzycznego (angielski i polski ), na którym pokazywałam jak można się stać „Daily Croft”. Używałam tam ubrań i dodatków z gry, łącząc je w całość jako normalny codzienny strój inspirowany na pannę Croft.

Na chwilę obecną mam fanpage na Facebooku, na którym nazywam się Blonde Lara Croft.

A o czym będzie Cosplay Corner?

Cosplay Corner to miejsce, w którym zobaczysz jak zrobić dane przedmioty , makijaż czy ubrania. Zobaczysz także filmiki z backstage sesji zdjęciowych ( jak wszystko wygląda od ” kuchni ” ) oraz przedstawię Wam Cosplayerów – zarówno Polskich, jak i zagranicznych.

W skrócie – Cosplay Corner to miejsce, w którym znajdziesz wszystko na temat Cosplayu z Tomb Raidera.

Poniżej dodaję kilka zdjęć, na jednym z nich jestem 8 letnią Larą.

Pozdrawiam 🙂

 

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.