Croft na Syberii – SZCZEGÓŁY „RISE OF THE TOMB RAIDER”! + SCREENY

Brakowało Wam Panny Croft na Syberii? No cóż, już na zimę wybierzemy się tam razem z nią, bowiem akcja najnowszej gry ma rozgrywać się właśnie tam! Game Informer opublikował okładkę swojego najnowszego numeru, a motywem jest, jakżeby inaczej – Rise of the Tomb Raider (obrazek powyżej).

Wraz z ujawnieniem coveru, czasopismo podzieliło się także kilkoma szczegółami dotyczącymi gry. Przede wszystkim, jak już wiecie, odwiedzimy Syberię.

„Po wydarzeniach z Yamatai, młoda archeolog przerodziła się w sprawnego poszukiwacza przygód, a Rise of the Tomb Raider zabierze Larę w dzikie, syberyjskie puszcze w pogoni za zapomnianymi tajemnicami nieśmiertelności. Lara będzie musiała polować i tworzyć swoje bronie, by móc rozwiązać ogromne zagadki grobowców, oraz stawić czoło nowemu, śmiertelnemu wrogowi – tajemniczej organizacji ukrywającej się w cieniu od czasu wydarzeń z poprzedniej gry.”

mini

screen3

(Screeny z gry)

 

Ciekawa jest jednak następująca informacja: Gra zostanie wydana jeszcze w tym roku na konsole Xbox 360, oraz Xbox One. Studio jednak oficjalnie nie wyklucza możliwości wydania gry na pozostałe konsole w nieco późniejszym terminie. To jednak dobra wiadomość, usłyszeć, że twórcy mimo wsparcia Microsoftu, może zdecydują się na uszczęśliwienie rzeszy fanów, którzy z pewnością oczekują premiery na swoją ulubioną platformę.

To jednak nie koniec informacji!

screen2

Przez cały miesiąc luty, Game Informer na TEJ STRONIE będzie publikował nowe materiały dotyczące gry. Poza 12-stronicowym artykułem w samym czasopiśmie, będziemy mogli dowiedzieć się sporo rzeczy także z ich strony internetowej. Wielu z Was może pamiętać identyczną akcję wraz z zapowiedziami poprzedniej gry w 2010 roku. Oczywiście o wszystkim będziemy informować na bieżąco, więc w lutym – zostańcie z nami!

 

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.