Crystal Dynamics pracuje już nad sequelem?

Mimo, że planowana na 2013 gra TOMB RAIDER, która ma być restartem serii, nie została jeszcze wydana, twórcy już prawdopodobnie planują kolejną część. Kiedyś słyszeliśmy, że kolejna gra będzie zależeć od sukcesu TR2013, czyżby twórcy byli aż tak pewni dobrej sprzedaży produkcji, której premiera odbędzie się dopiero za 9 miesięcy? Prawdopodobnie.

Global brand director, Karl Stewart, zasugerował, jakoby już kolejna część znajduje się w stanie pre-produkcji! Redakcja VideoGamer.com zapytała ów pana, co przyniesie Larze przyszłość poza najnowszą grą:

Muszę być bardzo ostrożny <w wypowiedzi>, ponieważ dokładnie wiem, gdzie ona zmierza. Musisz spojrzeć w przyszłość, spojrzeć gdzie… To nie jest tylko jedna gra. Chcemy, by pod koniec tej produkcji, <Lara> była silną, kobiecą postacią, która skłonna jest pójść i odkrywać tajemnice, pójść i przemierzać grobowce. W grze Lara odwiedzi mnóstwo grobowców, ale będziemy mieli wtedy kogoś, kto będzie chciał udać się w tą przygodę, być tą osobą, którą jest teraz. To nasz cel.

Niestety Karl Stewart nie dał się namówić na wyjawienie kilku szczegółów dotyczących sequela.

Nie chcę mówić o tym nic więcej, ponieważ mogę mieć na karku dyrektora kolejnej gry z serii, krzyczącego „O czym ty do cholery jasnej mówisz?!”

Dodatkowo, niedawno mogliśmy się dowiedzieć, że studio odpowiedzialne za Tomb Raidera, pracuje także nad podobną produkcją – tyle, że na konsole następnej generacji! Więcej do poczytania pod tym linkiem.

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.