Crystal Habit Podcast #10

W iTunes pojawił się dziesiąty już z kolei podcast twórców gry. W głównej mierze traktujący o przesunięciu daty premiery gry z tegorocznej jesieni na przyszłoroczny, pierwszy kwartał. Twórcy upewnili nas, że „pierwszy kwartał” (Q1) to z pewnością okres od 1 stycznia, do 31 marca. W tym okresie mamy się spodziewać oficjalnej premiery. Możemy także dowiedzieć się, że Square Enix w zupełności popiera decyzję Crystal Dynamics o przesunięciu daty, jeżeli tylko wpłynie ona lepiej na jakość produktu. CD oczywiście podkreśliło znowu, że dodatkowy czas wykorzystają rozsądnie na ogólne poprawki w grze, oraz, że warto będzie czekać te kilka tygodni dłużej.

Tegoroczne targi E3 zapowiadają się znakomicie. Po wczorajszej publikacji zdjęć z pokazu gry dla „E3 judges” z pewnością każdy jest coraz bardziej podekscytowany. Także i ekipa odpowiedzialna za grę tego nie ukrywa, przyznają także, że tegoroczne targi będą po prostu wielkie dla Tomb Raidera!

Na szczęście, po E3 nie będzie już takiej ciszy w dostawie informacji, jak rok temu. Pełnoprawna kampania wysokobudżetowej gry jaką jest Tomb Raider, rozpocznie się pełną parą. Powiadomiono też, że gra pojawi się na każdej ze znaczących imprez dotyczących branży gier komputerowych, pokroju E3 lub gamescom.

Pamiętacie ostatni screen, zatytułowany The Reach? To ten, w którym Lara z gałęzi na drzewie sięga po łuk, który ma ze sobą wiszący trup… Wiecie, że to wciąż wersja alfa gry? Zrzut ekranu został wykonany podczas cutscenki generowanej w zeszłym tygodniu. No właśnie, cut-scenki. Gdy screen się pojawił, wywołał troszkę kontrowersji – ujrzawszy Larę na drzewie gracze zaczęli snuć pytania – czy będziemy mogli wspinać się na dowolne drzewa? Otóż nie. To tylko widowiskowy przerywnik filmowy ukazujący moment „zdobycia” (ang. The Reach) łuku. Przy okazji potwierdzono też, że w grze nie ma pływania w jakiejkolwiek formie. Szkoda, no bo kto widział wyspę bez wody?

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.