Ile czasu spędzimy w Rise of the Tomb Raider?

Nie ma co owijać w bawełnę. Crystal Dynamics ujawniło dzisiaj, ile czasu zajmie nam przebrnięcie przez Rise of the Tomb Raider. Statystyki mówią, że przejście gry zajmie nam od 15 do 20 godzin – jeśli skupimy się tylko i wyłącznie na wątku fabularnym.

Jeśli zaś będziemy chcieli zebrać wszystkie znajdźki i wykonać misje poboczne – gra zająć nam może nawet od 30 do 40 godzin. To zdecydowane ulepszenie względem poprzedniczki.

„Wszystko sprowadza się do tego w jaki sposób chcesz grać. Przebiegnięcie przez grę zajmie ci 15 – 20 godzin. Spodziewaj się więc dwa razy tyle zbierając wszystko i kończąc każdy opcjonalny grobowiec.” – Mike Brinker, Crystal Dynamics

Według strony HowLongToBeat, ukończenie Tomb Raidera z 2013 roku zajęło graczom średnio tylko 11,5 godzin, co jest dosyć kiepskim wynikiem. A samo ukończenie gry w 100% oscyluje na granicy średniej 20 godzin.

Brinker podkreśla, że oprócz standardowych znajdziek będzie mnóstwo misji pobocznych do wykonania, co jest nowością samą w sobie w stosunku do poprzednich gier z serii, plus zwiedzane obszary (tzw. „huby”) są 3-krotnie większe od tych z poprzedniej gry. „Jeśli chodzi o skalę, wszystkie huby, obszary do eksplorowania pozwalające na wybranie własnego sposobu gry, zostały powiększone trzykrotnie. Będzie zatem o wiele więcej do zobaczenia w każdym zakamarku gry. Mamy więcej opcjonalnych grobowców, krypt, jaskiń, oraz kilka ekstra rzeczy do zrobienia jak misje poboczne dla Pozostawionych czy strażników grobowców.”

Źródło: Videogamer.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.