Data premiery oficjalnie przesunięta!

Pamiętacie plotki mówiące o przesunięciu premiery gry z 2012 roku na 2013? Okazały się… prawdziwe. Głowa Crystal Dynamics, czyli Darrell Gallagher poprzez oficjalną informację na blogu Tomb Raidera. – Naszym priorytetem jest upewnienie się, że dostarczymy wam grę najwyższej jakości. – Jak czytamy. – Aby móc tego dokonać, zdecydowaliśmy się przesunąć datę premiery o kilka miesięcy. Robimy rzeczy całkowicie nowe dla Tomb Raidera, a ten dodatkowy czas pozwoli nam na dokonanie końcowych szlifów i dopracowanie gry. W ten sposób otrzymacie jakość, na jaką zasługujecie

Rzeczywiście zasługujemy, bo to oznacza 5-letnią przerwę pomiędzy premierami ostatnich części TRów. Przypomnijmy – Tomb Raider: Underworld (2008), oraz Tomb Raider (2013). Darrell mówi też, iż w grze wprowadzane są nowości, które do tej pory się w serii nie pojawiły – potrzeba ich dopracowania jest właśnie powodem opóźnienia.

Niezwykle przykro mi was o tym informować. Jeśli macie kilka pytań, możecie je zadać Meagan Marie, która zada te same panu Darrellowi w najnowszym podcaście. Z góry wiemy już, iż usłyszymy odpowiedź na pytanie, czy pomiędzy E3 2012 i premierą gry znów będzie podobna cisza jak ostatnio, albo czy znamy już dokładną datę premiery, to jest dzień i miesiąc – co nie znaczy, że się nią z nami podzielą.

Gracze spekulują także – skoro obsuwa była głównym tematem do rozmów na temat Tomb Raidera od ostatnich kilku miesięcy, i właściwe się potwierdziła, to czy ostatnie plotki na temat multiplayera w grze też się potwierdzą? Zaznaczmy, że w grze pojawi się coś, czego nie było jeszcze w poprzednich odsłonach serii – tryb wieloosobowy może być tą innowacją… Klikając zaś TUTAJ możecie dostać powiększoną wersję screena z miniaturki, to ponoć na pocieszenie graczy oraz przedsmak widowiska na E3..

Wszelka krytyka, zniesmaczenie lub każdy inny rodzaj uczucia związanego z przesunięciem daty premiery może być swobodnie komentowane na naszym forum.

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.