DLC „Blood Ties” kompatybilne ze Steam VR

DLC do Rise of the Tomb Raider pod tytułem Blood Ties swoją premierę miało ponad rok temu, wraz kompatybilnością (a nawet główną atrakcją) z PlayStation VR. Crystal Dynamics właśnie ogłosiło, że w dodatek możemy teraz grać w wirtualnej rzeczywistości również na PC za sprawą wprowadzenia go do usługi SteamaSteam VR to integralna część platformy gamingowej należącej do Valve, na której premierę mają gry od Square Enix już od kilku lat, w tym Tomb Raider (2013) oraz Rise of the Tomb Raider (2016). Steam jest coraz popularniejszym rozwiązaniem dla wydawców ze względu na wygodę wprowadzania aktualizacji czy zróżnicowanych opcji dla społeczności.

Z dodatkiem Blood Ties działają wszystkie urządzenia, które kompatybilne są z samym systemem Steam VR, w tym m.in. Oculus Rift czy HTC Vive. Dzięki opcji wirtualnej rzeczywistości w dodatku sterujemy Larą w trybie FPP (first person perspective).

(AKTUALIZACJA)

Z tej okazji Rise of the Tomb Raider, Season Pass oraz wszystkie DLC zostały przecenione na Steamie o 50%. Aktualna cena gry wynosi 107,49zł, a za sam Season Pass zapłacimy 53,99zł. Promocja kończy się w piątek o 19:00.

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.