DLC według Crystal Dynamics

Wbrew temu co mówią, Tomb Raider się sprzedał. I to nawet bardzo dobrze. Ale jak dodatkowo zarobić na grze po jej premierze? DLC. Temu też będzie poświęcony ten wpis.

Crystal Dynamics dosyć szybko wyczuło pieniądze tkwiącej w tej formie, wydając DLC do trzech swoich gier – Tomb Raider: UnderworldLara Croft and Guardian of Light oraz Tomb Raider. Po raz pierwszy dodatki pojawiły się w ostatniej części przed rebootem, czyli Underworld. Wydano dwa DLC, Beneath the Ashes oraz Lara’s Shadow. Oba były fabularne, skupiające się na dodatkowych wątkach gry. W pierwszym, Beneath the Ashes, Lara ponownie udaje się do podziemi zniszczonego Croft Manor w poszukiwaniu artefaktu swojego ojca, Richarda Croft. Sama wartość fabularna nie była znacząca i równie dobrze można było się bez tego dodatku obejść.

Bardziej wartym uwagi był wydany dwa tygodnie później Lara’s Shadow. Już drugi raz w historii serii, mogliśmy wcielić się w inną postać niż Lara (poprzednio był to Kurtis z Angel of Darkness), a mianowicie w Dopplegangera, klona Croftówny. To bardzo ciekawa postać, w jakimś stopniu urozmaicająca słabą fabułę serii. W przełomowym momencie Underworld, klon zostaje wrzucony w przepaść.

CZYTAJ DALEJ

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.