Do RotTR będziemy mogli zakupić Season Pass

Season Pass do Rise of the Tomb Raider zawiera wachlarz całkiem nowej zawartości, która rozszerzy rozgrywkę w trybie singleplayer oraz pozwoli na rywalizację z przyjaciółmi.”

Tak brzmi opis nowego produktu w ofercie Amazona, który pozwoli nam na dostęp do dodatkowej zawartości bez przymusu kupowania jej osobno. Jeśli ktoś jeszcze nie wie, to właśnie na tym polega idea season passamożemy wykupić sobie dostęp do wszystkich DLC od razu, co często też wychodzi taniej, niż gdybyśmy kupowali każdy z nich osobno.

Skoro już mówimy o cenie, to warto wspomnieć ile taki season pass do RotTR będzie nas kosztować. Zakup owej przepustki opróżni nam kieszeń o $29,99 (około 113zł). Trudno stwierdzić, czy to mało, czy dużo, gdyż nie wiadomo jeszcze nic na temat dodatkowej zawartości w grze. Nie wiemy, czy pojawią się rozszerzenia fabularne, czy twórcy ograniczą się do nowych strojów, opcjonalnych grobowców czy broni. Season Pass dostępny będzie w dniu premiery gry (10.11 USA, 13.11 EU), chociaż już teraz można składać zamówienia, w tej chwili tylko na Xbox One.

Ciekawym faktem jest również „pozwolenie na rywalizację z przyjaciółmi”. Czy aby konkurować ze swoimi znajomymi (oczywiście nie w trybie multiplayer) będziemy musieli zakupić odpowiednie rozszerzenie? Przecież wiemy już, że jakaś forma konkurencji miała się pojawić tak czy siak. Na wszystko jednak odpowiedzą nam najbliższe tygodnie, więc musimy uzbroić się w cierpliwość.

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.