Dodatki do Rise of the Tomb Raider jednak nie dla każdego!

Godzinę temu strona Xbox zamieściła na YouTube trailer z nadchodzących dodatków „Więzy krwi” i „Koszmar Lary” (“Blood Ties” & “Lara’s Nightmare”). Zapraszamy do obejrzenia.

Materiał ten uspokaja posiadaczy Xbox One, ponieważ okazuje się, iż i oni będą mieć niewątpliwą przyjemność zagrania w zawartość z Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration.

Jednakże jak gracze PC i PS4 otrzymają wszystkie DLC za darmo, tak właściciele konsoli od Microsoftu muszą liczyć się z kupnem tych profitów, wycenionych na 10 dolarów.W ostatnich sekundach zwiastuna pojawia się o tym informacja.

Przechwytywanie

Niestety mamy też kilka złych wiadomości.

Pod dużymi napisami o kupieniu season pass i zagraniu już w październiku w nowe przygody Lary, skrywa się drobnym maczkiem coś niepokojącego. Na pierwszy rzut oka tego się nie zauważy.

Przech

„Zawartość nie będzie dostępna na Xbox 360. Przepustka sezonowa możne nie być dostępna we wszystkich regionach. Gra Rise of the Tomb Raider jest w sprzedaży osobno.”

Co to może oznaczać?

Wiadomo, że w dodatki nie zagrają na pewno posiadacze konsoli starszej generacji, czyli Xbox 360! Wraz z przepustką nie znajdziemy gry Rise of the Tomb Raider- co jest oczywiste! Oczywiste też pewnie będzie, iż dodatku nie uruchomimy bez posiadania gry! Jednak może zaniepokoić fakt, iż wydawca zastrzega sobie prawo, że dodatki mogą być niedostępne we wszystkich regionach. Jakie to regiony? Nie wiadomo. Hipotetycznie- może okazać się, że w Polsce gracze Xboksów nie dostaną możliwości zagrania w “Blood Ties” & “Lara’s Nightmare”.

Nie ma powodu do zmartwień, ani tym bardziej do wpadania w masową histerię, jednakże taka notka może budzić pewne obawy. Czas pokaże, co jeszcze Square Enix będzie chciało nam przekazać przez małą czcionkę!

 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.