Dzisiaj premiera Rise of the Tomb Raider na PC!

Jako że premiera Rise of the Tomb Raider na PC odbędzie się już dzisiaj o godzinie 18:00, zdecydowaliśmy się na kilka ciekawych rzeczy.

Pierwszą z nich jest odświeżenie naszej oficjalnej grupy w platformie Steam, którą znajdziecie TUTAJ. Jest to z pewnością dobre miejsce, aby umawiać się z przyjaciółmi i innymi fanami serii Tomb Raider na grę w Trybie Rywalizacji!

Postanowiliśmy również przeprowadzić relację na żywo z pecetowej wersji gry, która będziecie mogli zobaczyć już dzisiaj o godzinie 21:15 TUTAJ. Zapraszamy również do wcześniejszej relacji, w której cosplayerka Klaudia Croft, która prowadzi u nas Cosplay Corner, przeprowadziła stream z nowego dodatku do Rise of the Tomb Raider, czyli Baba Yaga: The Temple of the Witch na Xbox One. Tę relację znajdziecie TUTAJ.

Chcielibyśmy ogłosić również, że w najbliższym czasie pojawi się konkurs z nagrodą w postaci cyfrowej wersji Rise of the Tomb Raider Digital Deluxe Edition oraz Tomb Raider (2013), więc regularnie zaglądajcie na Tomb Raider Center!

Wszystkim, którzy będą mogli zagrać już dzisiaj, życzymy powodzenia w grabieniu grobowców!

c0nrad

View more posts from this author