Edycja kolekcjonerska SotTR nie pojawi się w Polsce

Bardzo przykra wiadomość od polskiego dystrybutora gier z serii Tomb Raider. Firma Cenega poinformowała, że jedna z czterech zaprezentowanych edycji Shadow of the Tomb Raider, o których pisaliśmy tutaj, nie będzie dostępna w polskich sklepach. Mowa o Ultimate Edition zawierającej figurkę, otwieracz w kształcie czekana oraz latarkę. W jeszcze gorszej sytuacji znajdą się gracze pecetowi, którzy nie będą mogli zakupić pudełkowej Croft Edition (w pakiecie m.in Season Pass). Co więcej, podstawowa wersja gry na PC ma się pojawić tylko przed premierą gry, która odbędzie się 14 września tego roku. Po tej dacie gracze PC będą mogli nabyć ją tylko w wersji cyfrowej. Na ten moment nie podano powodów decyzji podjętych przez Square Enix, przez które część polskich graczy będzie zmuszona zrezygnować ze specjalnych edycji lub zamówić je zza granicy, ponosząc przy tym większe koszty.

Podsumowując:

  • Ultimate Edition nie będzie dostępne w Polsce na żadnej platformie, tylko za pośrednictwem Square Enix Store na Xbox One i PlayStation 4,
  • Croft Edition w polskich sklepach pojawi się tylko na Xbox One i PlayStation 4,
  • Gracze PC dostaną tylko wersję podstawową przed premierą gry, później będzie ona dostępna tylko w wersji cyfrowej, Croft Edition tylko w wersji cyfrowej.
You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.