Ekipa TRC rusza na podbój Warszawy!

1

Pamiętacie newsa, w którym pisaliśmy o grywalnym Rise of the Tomb Raider na Poznań Game Arena oraz Warsaw Games Week? Otóż w nawiązaniu do niego niezmiernie miło jest nam poinformować, że dzięki uprzejmości Microsoft Polska będziemy mogli pojawić się na jednym z tych wydarzeń!

Nasza ekipa w składzie: Adam Podwika (Adamaru), Konrad Sorbian (c0nrad) oraz Klaudia Stępień (nasza Lara Croft) będzie obecna w dniach 23-25 października na Warsaw Games Week. To pierwsza edycja owej imprezy, na którą bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich fanów wirtualnej rozgrywki, a w szczególności serii Tomb Raider – bowiem będzie to drugie wydarzenie po PGA, na którym dostępne będzie grywalne demo najnowszej odsłony serii.

WGW odbywać się będzie w EXPO XXI WARSAW przy ulicy Ignacego Prądzyńskiego 12/14, oczywiście – w Warszawie. Dzień pierwszy przeznaczony jest dla tzw. „VIP-ów” – posiadaczy biletu z ograniczonej puli, który umożliwi wejście na imprezę w dniu z o wiele mniejszym tłumem niż w pozostałych dwóch. Na terenie EXPO XXI będzie można przebywać wtedy od godziny 12:00 do 20:00. Oczywiście nie zabraknie tam nas.

Pozostałe dwa dni (24 i 25 października) są otwarte dla wszystkich, którzy kupili bilety normalne. Nas spotkacie przez większość czasu przy strefie Xboxa, gdzie będziemy zagrywać się w Rise of the Tomb Raider. W naszym towarzystwie będzie Klaudia – fantastyczna cosplayerka Lary Croft z Polski. Chętna do zdjęć Klaudia na sobie będzie miała oczywiście cosplay z RotTR. Zapraszamy do odnalezienia nas w tłumach i zamienienia kilku słów. 🙂

Po całym wydarzeniu możecie spodziewać się tekstu na stronie opisującego nasze wrażenia z dema gry, wideo relacji oraz masy zdjęć z imprezy. Więcej szczegółów na temat Warsaw Games Week znajdziecie pod tym linkiem, a jeśli chcecie zerknąć na pracę Klaudii – rzućcie okiem na jej fanpage na Facebooku!

Jeśli macie jakieś pytania co do wydarzenia i gdzie nas spotkać, śmiało odezwijcie się na nasz adres mailowy: tombraidercenter@gmail.com, czy w wiadomości na facebooku. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania!

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.