FAQ Strony

Witaj w oficjalnym FAQ strony Tomb Raider Center. Wszystkie pytania zostały opracowane na bazie maili i sugestii przesyłanych przez czytelników na nasze media.

Jak długo działa już Tomb Raider Center?

Nasza strona, Tomb Raider Center, w kolektywie gram.pl działa od 1 września 2011 roku. Jednakże, nasze początki sięgają okresu styczeń/luty 2011 roku, kiedy zaczynaliśmy pod starym adresem – tombraider.vgh.pl. Niektórzy odwiedzający mogą kojarzyć nas z forum o TR – TombPlus!

Skoro TRC właściwie powstało na początku 2011 roku, dlaczego celebrujecie urodziny we wrześniu?

Jest tak dlatego, że obchodzimy konkretnie urodziny Tomb Raider Center – którego nazwa i pomysł zrodził się właśnie we wrześniu. W małym gronie przyjaciół, którzy od czasów TombPlus wciąż są przy nas, świętujemy także na początku każdego roku. To miłe mieć dwie takie okazje!

Jaki jest zasięg strony? Do ilu osób docieracie?

Bardzo trudno odpowiedzieć na to w prosty sposób. To głównie zależy od okresu promocyjnego, gdy twórcy gry wypuszczają na świat nowe materiały. Wtedy dziennie odwiedzi nas czasem 200, a czasem 300 osób. To nie dużo, ale cieszymy się, że ktoś wraca i docenia naszą pracę, mamy nadzieję zwiększyć swój zasięg wraz z premierą gry Tomb Raider, 5 marca.

Gdzie jeszcze w sieci znajdę Tomb Raider Center?

Możesz znaleźć nasz oficjalny profil na Facebooku, klikając tutaj bądź w panelu po prawej stronie. Mamy także swój kanał na YouTube, gdzie wrzucamy głównie poradniki do każdej gry Tomb Raider z serii.

Znajdę TRC na Twitterze?

Na razie – nie. Póki co, nie planujemy zakładania oficjalnego konta w serwisie Twitter.

Dlaczego wciąż piszecie „my” w newsach i odpowiedziach, skoro ewidentnie widać, że newsy pisze jedna i ta sama osoba?

Nad stroną czuwają od 2-3 osób, wymawiamy kwestie w ten sposób, by to podkreślić.

Dlaczego Tomb Raider Center nazywa siebie oficjalnym fansitem gry, oficjalną stroną? Czy takiego prawa nie ma tylko LaraCroft.pl?

Wraz ze startem „Official Fansite Program” w 2011 roku, każda chętna strona internetowa, posiadająca odpowiednie uprawnienia, może stać się oficjalnym fansitem gry, czyli oficjalną stroną. Zarówno TRC jak i WoTR należą do tego programu, i mają te same prawa i przywileje.

Posiadam własną stronę internetową o Tomb Raider, także chciałbym się zgłosić do Official Fansite Program. Jak mogę to zrobić?

Wystarczy skontaktować się ze studiem Crystal Dynamics poprzez adres e-mail community@crystald.com!

Jakie będzie moje stanowisko w stosunku do pozostałych stron w Official Fansite Program?

Strony w Official Fansite Program mają te same prawa i przywileje, nie ma żadnej hierarchii, stoją na równi. Różni ich tylko zasięg i kraj, którego dotyczą!

Chciałbym pomóc przy Tomb Raider Center. Jesteście chętni do współpracy?

Oczywiście! Daj nam tylko znać na tombraidercenter@gmail.com, a odezwiemy się z propozycjami!

Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.