Film z okazji 20-lecia Tomb Raidera, weź udział w nim i Ty!

Cześć!
Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was do udziału w projekcie “20-lecie Tomb Raider w Polsce”.Zacznijmy od początku! Jak ma wyglądać ten projekt i kto co ma w nim robić? Otoż jest 5 grup:
  1. Aktorzy: oficjalnie możemy powiedzieć, że wystąpi w nim Earl Baylon, aktor, który użyczył głosu i wizerunku Jonah!
  2. Cosplayerzy:Każdy cosplayer nagrywa filmik, w którym opowiada o swoim stroju i o tym, co było najcięższym elementem wykonania stroju i za co uwielbia Larę Croft. 
  3. Artyści: osoby, które tworzą fanarty, grafikę, maskotki, etc. Pokazują swoje prace, opowiadają o nich i o trudach ich przygotowania, oraz mówią, kim jest dla nich Lara.
  4. Przedstawiciele firm m.in.: Microsoft, PSX Extreme, ppe.pl
  5. Youtuberzy
  6. Fani, czyli cała społeczność TR, opowiadają o tym jak się stali fanami serii i kim jest dla nich Lara Croft.

 

Każdy, kto nagrywa filmik może dopowiedzieć coś od siebie. To jest pewien zarys, który można poddawać zmianom. Jak wiemy każdy ma swoje zdanie na temat Tomb Raidera i chcę, żeby po prostu je wypowiedział z okazji rocznicy: Czym dla niego jest TR oraz co w nim go najbardziej fascynuje…

Osoby biorące udział są proszone o wypowiedzenie na końcu:
“Lara Croft – 20 lat ikony”

 

Termin nadsyłania prac do 23.09.2016r., a czas nagrania powinien mieć około 1 minutę.
Filmik nie jest komercyjny. Trafi on na stworzony przeze mnie kanał na YouTube.
Adres e-mail, na który można wysyłać filmiki, to:
Jeżeli ktoś ma jakieś pytania, to serdecznie zapraszam do kontaktu na stronie Klaudia Croft, bądź na maila: klaudiacroft@gmail.com

Klaudia Croft

https://facebook.com/blondelaracroftcosplay/

Nazywam się Klaudia :) Na codzień jestem farmaceutą :D Pasjonuje się Tomb Raiderem prawie od urodzenia . Wraz z pierwszą częścią gry , zakochałam sie w niej i do dnia dzisiejszego jestem chora na jej punkcie :) Jestem cosplayerka od 2013 roku i sprawia mi to niesamowitą przyjemnośc :) Tak więc poprowadzę dla Was Cosplay Corner :) Pozdrawiam ;)

View more posts from this author