Film Tomb Raider – producenci ze wsparciem MGM! Nowe szczegóły!

A już myślałem, że nie dowiemy się niczego nowego w sprawie filmu Tomb Raider – luźno opartej na grze, wielkiej, światowej produkcji. Z najnowszych informacji wynika, iż amerykańska wytwórnia filmowa MGM nabyła część praw do wyprodukowania obrazu.

Dyrektor i prezes MGM – Gary Baber – komentuje sprawę, a także samą współpracę z Grahamem Kingiem, pierwotnym producentem:

“Graham to jeden z najlepszych producentów w przemyśle filmowym, osobiście jestem zaszczycony pracując wraz z nim nad tym projektem, spodziewamy się, że w przyszłości także będziemy coś współtworzyć!”

Co natomiast myśli o tym sam Graham King?

“Trzęsę się na samą myśl partnerstwa z Garym oraz całym MGM przy produkcji restartu bardzo udanej serii filmów Tomb Raider. Entuzjazm wynikający z niedawnego wypuszczenia gry bardzo nam pomaga, nie możemy się doczekać, by przelać na duży ekran taką historię.”

To świetnie wiedzieć, że coś idzie do przodu. Prace nad filmem mają zacząć się natychmiastowo, a przypomnijmy, że scenariusz został już opracowany – bowiem od 2011 wytwórnia GK Films posiada prawa do produkcji i ciężko pracowała nad wizją projektu. Teraz pozostaje nam czekać by poznać obsadę – przede wszystkim najciekawszą kwestią jest jak zwykle – kto zagra Larę Croft?!

c0nrad

View more posts from this author
  • Agavve

    Pewnie Camilla zagra Larę.

    • Laura

      nieeee… nie robcie mi tego xD