Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polski dubbing
25-09-2012, 11:35 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2012, 11:35 PM {2} przez Adamaru.)
Polski dubbing
"To prawdopodobnie największe wydarzenie w polskiej historii Tomb Raidera – w prawie szesnastoletniej już historii owej serii, po raz pierwszy Lara Croft odezwie się do nas po polsku. I to nie tylko z napisami, bo usłyszeć będziemy mogli także głos bohaterki!

Cenega Poland podczas swojej konferencji (na której pojawili się także oficjalni przedstawiciele Square Enix) ogłosiła, że najnowsza odsłona serii Tomb Raider otrzyma pełny dubbing. Wkrótce powinniśmy zostać zaznajomieni z pełną obsadą, a także informacjami na temat dostępności polonizacji – czy ukaże się tylko w wersji PC, czy zawita także na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360."

Co Wy na to? Włączycie grę wsłuchując się w piękny głos Camilli Luddington, czy postawicie na polską aktorkę? Kto według Was mógłby zagrać naszą bohaterkę?

Mnie osobiście odebrało mowę. Nie znam żadnej polskiej aktorki godnej Lary Croft. Jestem niesamowicie ciekawy, kogo wybiorą, ale i tak prawdopodobnie nie dam jej szansy - zbyt podoba mi się akcent i głos Camilli Luddington + sesje mo-cap to nie to samo, co odgrywanie w zwykłym, polskim studio :)
Smooth Criminal.

Wiadomości w tym wątku
Polski dubbing - Adamaru - 25-09-2012, 11:35 PM
RE: Polski dubbing - Harrolfo - 24-02-2013, 01:36 PM
RE: Polski dubbing - Adamaru - 26-02-2013, 11:33 PM
RE: Polski dubbing - Harrolfo - 26-02-2013, 11:40 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości