Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasza przygoda z grami, czyli jak się to wszystko zaczęło
15-03-2013, 07:44 PM,
Wasza przygoda z grami, czyli jak się to wszystko zaczęło
W tym wątku, niech każdy się wypowie od jakiego sprzętu zaczynał, no i oczywiście jakie były jego ulubione gry, gdy był małym bajtlem.

Swoją przygodę z grami video zacząłem w 1998, dostając na mikołaja 8 bitowoą konsole Pegasus. Sprzęcik był wyśmienity, do dziś mile wspominam godziny przed takimi grami jak Super Mario Bros., Tiny Toon, Flintstones: Rescue Rangers Dino & Hoppy, czySuper Robin Hood ze złotej 4. Z sentymentu do konsoli, parę lat temu kupiłem sobie "oryginalnego" Pegasusa, żeby poczuć znów tą magię tych retro gierek.

Następnym sprzętem w mojej karierze gracza, była konsola PlayStation, błędnie nazywana PSX. Pamiętam moje zdziwinie, a zarazem zachwycynie, gdy zobaczyłem jaką grafiką dysponuje konsola SONY, gdy porównałem ją do Pegasusa. Gier miałem niestety nie dużo, bodajże jakiegoś Megamana.
Prócz Pleja i Pega przez moje łapska przewinęła się konsola Game Boy Color, którą mi tata przywiózł z Austrii w 2004 roku. Niestety, w tym czasie GB Advance podbił rynek i na próżno szukałem gier na wsteczny system. Jedyną grą jaką posiadałem w kolekcji był Pokemon Blue.

Po tych wszystkich konsolach, przyszła komunia, a jak komunia to i pierwszy komp. Grałem na nim aż do roku 2009, kiedy to rodzice sprawili mi pod choinkę świetną konsole 7 generacji- PlayStation 3.

Tak oto, prezentuję się moja historia gamingu. Jestem ciekaw, jak to u was się zaczęło.

Wiadomości w tym wątku
Wasza przygoda z grami, czyli jak się to wszystko zaczęło - Roke - 15-03-2013, 07:44 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości