Gorczyca w roli polskiej Lary.

Dziś Cenega Poland oficjalnie podała informację – to Karolina Gorczyca „zagra” Larę Croft w polskiej wersji językowej. Oto fragment tekstu oficjalnej informacji prasowej:

 

 

„Poszukiwania polskiej odtwórczyni Lary Croft trwały naprawdę długo. Ostatecznie casting przeprowadzony w studiu nagraniowym wygrała Karolina Gorczyca. Urzekła nas zarówno wdziękiem, jak i barwą głosu doskonale pasującą do roli. (…)”

Mamy także kolejne małe info na temat możliwości wyboru języka w grze:

 „Zależy nam na tym by gracze mieli wybór – zawsze gdy tylko jest taka możliwość, staramy się żeby była opcja wyboru między wersją zlokalizowaną, a oryginalną. Wersja na Xbox 360 z powodu ograniczenia wielkością płyty DVD nie będzie zawierać angielskiej ścieżki językowej i taką informacje dostaliśmy już od wydawcy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jest to idealne rozwiązanie dla fanów Tomb Raider, dlatego każdego, kto jest zainteresowany kupnem oryginalnej wersji gry na Xbox 360 zachęcamy do kontaktu ze sklepem muve.pl, który postara się zrealizować jego zamówienie.”

Co nie znaczy, że oprócz Xbox 360, podobnie będzie na reszcie platform docelowych (PC i PS3), bowiem tam właśnie będziemy mogli wybrać bezpośrednio! Co więcej, upubliczniony został także oficjalny trailer wraz z polską ścieżką dźwiękową. Zachęcamy do obejrzenia:

A kimże właściwie jest ów Pani zasługująca na zastąpienie Camilli Luddington? Karolina Gorczyca jest absolwentką krakowskiej PWST. Na scenie zadebiutowała na drugim roku studiów w krakowskim Teatrze Stu rolą Darii w „Biesach Dostojewskiego” w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego. Jej kinowy debiut to rola Kasi Darskiej w „Korowodzie” w reżyserii jej szkolnego pedagoga, Jerzego Stuhra (2007 r.). W tym samym roku zagrała także w irańskim obrazie „Die of Love”. Karolina bardzo szybko zaczęła pracować na planach filmowych, zagrała m.in. w „Ostatniej Akcji”, „Porze Mroku”, „Miłości na wybiegu”, „Skrzydlatych Świniach”, „Huśtawce”. Widzowie telewizyjni znają aktorkę z seriali „Czas Honoru”, „Majka”, „Usta Usta”.

Jak według Was wypada Pani Karolina w roli Lary? Ja chyba szczerze podziękuję za ciężką robotę, bo z pewnością wolę oddać się magii gry w oryginale. 🙂 A Wy?

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.