Gram.pl: „Druga połowa najnowszego Tomb Raidera będzie mniej ponura”

Crystal Dynamics zapowiedziało, że w późniejszych etapach najnowszej odsłony Tomb Raidera nie będzie aż tak mrocznych scen, jak na początku, a Lara zacznie wierzyć we własne siły.

– Zobaczycie Larę od tej strony, na którą wszyscy czekali – powiedział menadżer marki, Karl Stewart, dodając, że kiedy bohaterka przetrwa najgorsze, stanie się silniejsza. – Nie wszystko dzieje się tylko po to, by załamać ją psychicznie – nigdy nie stałaby się taką osobą, jaką chcemy, by była. Każda zakręt czy przeszkoda będzie stanowić dla niej motywację, by stać się taką postacią, jakiej sobie życzymy.

Podczas pokazu na E3 byliśmy świadkiem sceny, w której Lara została zaatakowana przez złoczyńców, którzy chcieli ją skrzywdzić. Jak wyjaśnia Stewart, celem twórców było wywołanie odpowiednich emocji, jakie powinny towarzyszyć sytuacji „zabij albo zostań zabitym”. Wszystkie doświadczenia, które staną się udziałem Lary sprawią, że pod koniec będzie gotowa na nowe przygody, jednak – jak zapewnia Stewart – nie będzie przypominała bohaterki z początku „Lary Croft 1”.

Małgorzata „therionee” Trzyna, Gram.pl

Małe wyjaśnienie, jeśli chodzi o „kopiowanie” newsów z Gram.pl – skoro jesteśmy w ich kolektywie, nie ma sensu by od nowa pisać o tym samym. Jeśli redaktorzy Gram.pl wyprzedzą nas w napisaniu newsa, po prostu publikujemy ich słowa 😀

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.