Gram.pl: Film Tomb Raider będzie oparty o najnowszą część serii

Podobnie jak w grze Tomb Raider, która dziś ma swoją światową premierę, w filmie zobaczymy młodą i niedoświadczoną Larę.  – (GK Films) wychodzi z założeń, które zaproponowaliśmy – powiedział Darrell Gallagher, szef Crystal Dynamics. – To dobre partnerstwo. Postrzegamy stojące przed nami wyzwania w taki sam sposób. Dla obu stron ważne jest zapewnienie spójności marki. Nie chcielibyśmy, żeby film stanowił kontynuację starych filmów Tomb Raider.

Podobnie jak gra, film będzie restartem Tomb Raidera. Producent, Graham King, powiedział, że będzie to historia młodziutkiej Lary, która musi nauczyć się radzić sobie z przeciwnościami. Przyznał, że nigdy wcześniej nie zajmował się podobnym filmem, ale zapewnia, że zobaczymy w nim wiele wspaniałych postaci, mnóstwo akcji i zabawnych scen.

Za scenariusz odpowiadają Mark Fergus i Hawk Osby (znani z filmu Iron Man). Nie wiadomo, komu przypadnie główna rola – może Camilli Luddington, która zagrała Larę w grze i udzieliła jej głosu w angielskiej wersji językowej?

Małgorzata Trzyna,
Gram.pl

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.