Gram.pl: “O stopień ponad Uncharted”

– W czerpaniu inspiracji nie ograniczaliśmy się wyłącznie do gier wideo – mówi Karl Stewart z Crystal Dynamics, które pracuje obecnie nad nowym Tomb Raiderem. – Przyglądaliśmy się również telewizji czy filmom. Chcemy mieć pewność, że tworzymy strukturę, która przetrwa próbę czasu – stwierdza na łamach serwisu GamesIndustry.

– Naszym celem w tym Tomb Raiderze jest ukazanie czegoś znacznie bliższego, zaoferowanie doświadczeń, których być może do tej pory nie przeżywaliście – zaznacza. Mimo tej unikatowości, Stewart zdaje sobie sprawę z podobieństw do innych gier. – Oczywiście Uncharted. Naughty Dog obrało formułę, która świetnie się sprawdziła. My chcemy być jednak stopień ponad tym, oferując nowe doświadczenia – dodaje.

Patryk “Pepsi” Purczyński, Gram.pl

Osobiście zastanawiam się, czy Crystal Dynamics robi dobrze, promując w ten sposób grę i wychwalając ją ponad Uncharted. Trzeba przyznać, że ów produkcja postawiła poprzeczkę naprawdę wysoko, i mimo, że póki co TR prezentuje się fantastycznie, to i tak nie widzieliśmy wszystkiego. Co jeśli nowy Tomb Raider nie trafi do większości graczy, a oceny nie będą wyższe niż średnia “8.0” jak w przypadku 4 ostatnich gier Crystal Dynamics? Jakie są wasze opinie?

c0nrad

View more posts from this author