Karolina Gorczyca o nagrywaniu dubbingu do Shadow of the Tomb Raider!

W serwisie Filmweb opublikowano filmik poświęcony nagrywaniu polskiego dubbingu do Shadow of the Tomb Raider. Aktorka Karolina Gorczyca, która już trzeci raz użyczyła swojego głosu Larze Croft, opowiada o swoich doświadczeniach z tym związanych oraz o samej Larze i jej ewolucji przez kolejne części serii. Całą rozmowę możecie znaleźć tutaj. Czego tak na prawdę dowiedzieliśmy się z rozmowy z aktorką? Oto pełna lista:

  • Karolina Gorczyca bardzo lubi postać Lary Croft. Gdy kolejny raz dostała propozycję nagrania dubbingu nie wahała się ani przez chwilę
  • Zdaniem aktorki środowisko graczy jest bardzo krytyczne oraz wymagające przez co wie ona jak istotna jest precyzja i jakość dostarczonego przez nią głosu
  • Ponownie podczas nagrań aktorka musiała poradzić sobie mając nagrania dźwiękowe dialogów z anglojęzycznej wersji, opisy sytuacji oraz kilka filmików. Przypomnijmy, że po nagraniach do poprzedniej części serii, czyli Rise of the Tomb Raider aktorka narzekała na warunki pracy. Mówiła wtedy o dużym pośpiechu oraz braku jakiejkolwiek pomocy czy nagrań wideo.
  • Lara przeszła ewolucję. Początkowo nieśmiała i powściągliwa (TR 2013). Shadow of the Tomb Raider pokaże nam Larę po przejściach, doświadczoną, pewną siebie, zdecydowaną, nie stroni również od wulgaryzmów.
You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.