Karty, nowe tryby i mikrotransakcje

Jak już wiemy przejście Rise of the Tomb Raider wraz ze zdobyciem wszystkich reliktów, ukończeniem wyzwań, przejściem wszystkich grobowców, krypt i jaskiń ma nam zająć ponad 30 godzin. Ku zaskoczeniu, Crystal Dynamics zapewnia nas, że nawet po ukończeniu gry w 100%  (na co składają się poprzednio wymienione elementy) będziemy mieli po co wracać. Mowa o trybach jakie zostały dodane do nowej części serii – trzy nowe sposoby odtworzenia wydarzeń z gry już po jej ukończeniu:

Tryb gry
Opis
Chapter Replay Powtórka wcześniejszych rozdziałów opowieści. Ukończ wyzwania, aby zarobić kredyty.
Chapter Replay Elite Powtórka wcześniejszych rozdziałów opowieści ze swoimi zdobytymi już umiejętnościami i zmodyfikowanym ekwipunkiem oraz ukończonymi wyzwaniami, aby zdobyć kredyty.
Score Attack Powtórka poziomu gry z nowymi zasadami. Ukończ poziom jak najszybciej, aby zdobyć bonus czasowy. Połącz ataki, ruchy i kolekcjonuj, aby otrzymać wysoki mnożnik punktów. Ukończ wyzwania i zbierz medale, aby zdobyć kredyty.
Remnant Resistance Odtwórz grobowce z nowym zestawem celów. Stwórz swoje własne misje, wybierając cele, wrogów i inne. Kiedy opanujesz zadanie, zmierz się z przyjaciółmi i społecznością, żeby pobić ich wynik lub graj w inne niestandardowe misje stworzone przez społeczność.

Teraz pewnie zadajecie sobie pytanie, czym są te kredyty, o których mowa w każdym z trybów? Już wyjaśniamy. W RotTR będziemy mogli zdobywać kredyty poprzez wypełnianie wyzwań i eksplorując środowisko gry. Kredyty mogą być wykorzystywane do zakupu paczek „Expedition Card”. Gdy posiądziemy jedną z takich kart możemy ją wykorzystać w trybach gry podanych powyżej. Jak mówią twórcy niektóre z kart mogą być zabawne, takie jak „Big Head Mode”, a inne mogą zwiększyć poziom wyzwań lub dać graczowi specjalne korzyści. Istnieją dwa rodzaje kart: zwykłe i zafoliowane. Te pierwsze mogą zostać użyte tylko raz i aby kupić je ponownie, będzie wymagane więcej kredytów niż poprzednio. Natomiast jeśli chodzi o zafoliowane karty to będą one oferować najsilniejsze lub najdziwniejsze modyfikacje i mogą być używane tak często jak chcesz. Jak wiemy, będziemy mieli możliwość kupienia kart za prawdziwe pieniądze. Mają one oferować setki nowych doświadczeń.

Dodatkowo udostępniono kilka screenów prezentujących m.in. karty i nowe tryby:

Zapraszamy również do naszej galerii po więcej materiałów z Rise of the Tomb Raider tutaj.

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.