Kilka słów od Karoliny Gorczycy specjalnie dla Was!

Jeszcze dziś możecie przeczytać, co Pani Karolina ma do powiedzenia niezadowolonym fanom. Tylko dla nas, ekskluzywnie, nasza polska Lara Croft przemawia i przekonuje, że dała z siebie wszystko!

 

„Cieszę się, że miałam możliwość pracy z takim materiałem. Z wielką przyjemnością użyczyłam głosu Larze Croft, wkładając w to cały swój wysiłek i serce. Zdaję sobie sprawę, że moja praca nie zadowoli wszystkich fanów TR, którzy już po obejrzeniu samego trailera twierdzą, że polski dubbing to zły pomysł, a mój głos jest beznadziejny i żenujący, serdecznie ich pozdrawiam i zapraszam na premierę gry, która odbędzie się w marcu w salonie Empik. Przyjdźcie, będzie okazja powiedzieć mi to osobiście. Tym, którym trailer się podoba, dziękuję i zapraszam do gry w polskiej wersji językowej, mam przeczucie, że Was nie rozczaruję! Pozdrawiam. Karolina Gorczyca.”

Tymczasem zapraszamy na naszego Facebooka, gdzie jako jedni z pierwszych na świecie prezentujemy oficjalne screeny z trybu sieciowego w Tomb Raider. Więcej w przyszłym tygodniu!

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.