Kolejne DLC – 1939 Multiplayer Map Pack – dostępne!

A to ci dopiero! Bez szczególnych zapowiedzi, Square Enix wydało dziś nowy dodatek do Tomb Raider. Oczywiście skupia się na trybie sieciowym i standardowo przynosi ze sobą kolejne mapy, a są nimi – „Dogfight”, oraz „Forest Meadow”.

Pierwsza mapa – Dogfight to bunkier z okresu drugiej wojny światowej. Zawiera charakterystyczne pułapki i niezbyt skomplikowaną konstrukcję. Screen z lokacji możecie obejrzeć klikając w ten link. Druga z nich, Forest Meadow to klimatyczny lasek, polana łudząco przypominająca „Las na szczycie” z trybu dla pojedynczego gracza. Lokację także możecie zobaczyć na zrzucie ekranu dostępnym tutaj.

To nie koniec wieści na dziś. Zapowiedziano także, że w połowie kwietnia dostępny aktualnie tylko na Xbox Live – „Caves and Cliffs Multiplayer Map Pack”, udostępniony zostanie na pozostałych platformach w usługach Steam oraz PlayStation Network.

Poza tym, na początku maja znów pojawi się nowe rozszerzenie, zwące się „Shipwrecked”, i zawierać będzie dwie lokacje do zabawy z przyjaciółmi – Lost Fleet (typowy wrak statku), a także Himiko’s Cradle (sanktuarium Królowej Himiko).

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.