Kolejne informacje o Tomb Raider 9!

Niedawno we Francji odbyło się community-spotkanie Square Enix. W zaproszonych gościach znaleźli się, co jest ostatnio oczywiste – kilkoro tamtejszych redaktorów stron o TR. A oto niektóre z informacji:

– Kolejnej fali informacji o TR (w tym gameplaye, trailery, screeny, itp) nie będzie do końca 2011. Dopiero po nowym roku dostaniemy coś „świeżego”. 
– Zbudowane jest już około 70% świata gry. Jednakże, niektóre miejsca w ogóle nie są dopracowane, i potrzebują całkowitego wykończenia. 
– CrystalD na razie nie mówi nic o DLC. Jak się okazało, zespół jest świadomy, że ekskluzywne dodatki typu „Beneath the Ashes” i „Lara’s Shadow” mogą wzbudzić wiele niezadowolenia wśród fanów. Chcą poznać opinię graczy na temat DLC, więc proszą o wypowiadanie się na Twitterze/Facebooku/oficjalnym forum. 
– Ikonki pomocy w grze wzbudziły wiele mieszanych opinii, dlatego team chce dowiedzieć się od graczy, czy owe ikonki mają być opcjonalne, czy obowiązkowe w grze. (imo durna idea, to na starcie powinno być nieobowiązkowe). 
– Pogoda w grze na pewno będzie się zmieniać. Nie wiadomo na razie jednak, czy będą to zmiany losowe, czy oskryptowane. 
– Ruchy postaci w pewnym stopniu rejestrowane są w technologii motion capture, jednak większość z nich jest robiona ręcznie. Tak czy inaczej, ruchy postaci i głosy nagrywane są w tym samym momencie, by sprawić, żeby wszystko wyglądało realistycznie. 
– Team nie komentuje informacji o dwóch pistoletach, które rzekomo ma posiadać Lara. Chcą zachować kilka elementów z poprzedniej Lary, ale tej sprawy nie komentuje. 
– Póki co, nie ma żadnych scen, które zostały „wycięte” (patrz AoD). Było tylko kilka koncepcyjnych artów z lokacjami, które w rzeczywistości nie wejdą w skład gry. 
– Prawdopodobnie w kolejnych częściach nie będzie już zmiany biografii Lary. Bowiem Crystal Dynamics chce stworzyć już jednolitą postać, która będzie także podstawą dla filmu. 
– Zespół robi wszystko, by ukazała się edycja kolekcjonerska. 
– Nie będzie raczej specjalnych „gadżetów” do edycji kolekcjonerskiej, jednak w tej sprawie znowu proszą o opinię graczy. 
– Oficjalnym motywem przewodnim będzie dłuższa wersja Ringtone’a dostępnego do pobrania z oficjalnej strony TR. 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.