Koniec przerwy – TRC wraca do formy

Witam wszystkich czytelników!

Smutno mi to przyznać, ale przez ostatnie 7 miesięcy Tomb Raider Center świecił pustkami. Na naszym Facebooku od czasu do czasu pojawiały się posty informujące o bieżących wydarzeniach w świecie TR, ale z pewnych przyczyn nasza witryna była nieaktywna. Z kilku względów, do których właśnie chcę nawiązać.

Przede wszystkim przy stronie została jedna osoba – c0nrad, który był z TRC praktycznie od początku. Ja zrezygnowałem z roli głównego webmastera serwisu z przyczyn osobistych, skupiłem się na całkiem innych rzeczach, oderwałem się od świata TR całkowicie. Od tego czasu po drodze pojawiało się coraz więcej problemów ze stroną techniczną naszego fansite’u. Jak widzicie w adresie www, TRC jest subdomeną gram.pl – to znaczy, że należymy do ich kolektywu (jak inny bardzo popularny serwis – dla przykładu Zakon-AC.info). Dzięki współpracy z Gram.pl mieliśmy zapewniony adres i hosting – nie musieliśmy się martwić tymi sprawami… do czasu – pomoc techniczna nie odzywała się już od bardzo dłuższego okresu, a to wcale nie sprzyjało naszej sytuacji. 

c0nrad nie mógł wrzucać newsów, bo napotykał niezliczone błędy, nie mógł uploadować obrazków, strona przestawała działać na kilka godzin, i wiele innych problemów. Na szczęście w lipcu bieżącego roku postanowiłem wrócić do ekipy po półtorarocznej nieobecności. Skontaktowałem się bezpośrednio z ludźmi z Gramu i bardzo chętnie rozwiązali wszystkie problemy, które napotykał nasz serwis. Dlatego z dniem dzisiejszym jesteśmy w stanie powrócić do pisania newsów i dodawania dla Was nowej treści.

Nie chcę niczego obiecywać, ale w ciągu najbliższych kilku tygodni adres fansite’u może się zmienić. Wciąż będziemy w kolektywie Gram.pl współpracując z nimi przy różnych okolicznościach i mając miejsce na ich serwerach. Zmienić się może tylko adres, który wklepujecie w swoją przeglądarkę. Widzicie również inny styl graficzny – powróciliśmy i ulepszyliśmy jeden, który był już u nas kilka lat temu. Czeka nas jeszcze aktualizacja kilkunastu działów tak aby treści były spójniejsze, lepiej czytelne i ulepszone dla Waszej wygody. Zatem życzcie nam powodzenia, by wszystko poszło według planu a już niedługo całkowicie wrócimy do formy!

– Adamaru

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.