KONKURSY! TOMB RAIDER 1-5 DO WYGRANIA

trkonkursWiele się dzieje w związku z obchodami 20lecia serii Tomb Raider, więc i my nie próżnujemy! Ogłaszamy serię konkursów, w których głównymi nagrodami będą gry Tomb Raider 1-5 w platformie Steam.  Pierwszy konkurs dotyczyć będzie Tomb Raider I, a oto zasady i jego przebieg:

  1. Składanie propozycji tematyki konkursów dotyczących Tomb Raider 1-5 i wybór przez redakcję Tomb Raider Center najlepszych propozycji (23-24 czerwca)*
  2. Głosowanie czytelników Tomb Raider Center na wybrane przez nas propozycje w związku z tematem, w którym chcielibyście się zmierzyć o Tomb Raider I  (25-26 czerwiec)
  3. Przesyłanie prac związanych z tematyką, która wygrała w głosowaniu na tombraidercenter@gmail.com (czas w zależności od kategorii, która wygrała w głosowaniu)
  4. Wybór najlepszej pracy przez redakcję i nagrodzenie uczestnika (czas w zależności od kategorii, która wygrała w głosowaniu).

*Chcielibyśmy zaoferować wam możliwość wybrania kategorii w jakiej zmierzycie się o te nagrody i liczymy na wiele interesujących propozycji w komentarzach lub w prywatnych wiadomościach na Facebooku!

Po zakończeniu konkursu przejdziemy do następnych części. To już wszystko, więc możemy zaczynać!

c0nrad

View more posts from this author