Kontynuacje, refleksje, reedycje

Refleksje Lary Croft! Square Enix ponownie zarejestrowało znak handlowy Lara Croft: Reflections, tym razem w Europie. Zarejestrowany jest już więc na dwóch rynkach – amerykańskim i europejskim, w kategorii gier komputerowych – coś wisi w powietrzu! Ale to nie koniec „nowości”!

W ubiegłym tygodniu parę zagranicznych sklepów internetowych wystawiło na swoje wirtualne półki pozycję Tomb Raider: The Definitive Edition na konsolę PlayStation 4. Czym miałaby być? W opisie podane były informacje, jako, że jest to next-genowa reedycja wydanego w marcu rebootu marki, zawierająca wszystkie wydane dotąd DLC.

W dyskusji zabrał głos sam producent, przedstawicielka wypowiedziała się następująco: „W dzisiejszych czasach tak trudno utrzymać coś w tajemnicy!” – mówi Meagan Marie. „Cieszymy się, że wszyscy są podekscytowani oczekując na konkretne szczegóły, lecz na razie nie mamy dla was nic specjalnego. Zalecamy przypatrywaniu się dużym, grudniowym wydarzeniom gamingowym.”.

A więc Video Games Awards! A raczej, w tym roku – VGX!

Brian Horton natomiast napomknął coś o pełnoprawnym sequelu Tomb Raidera (kto wie, czy to nie właśnie Reflections?). – „Ogłosiliśmy sequel. Cieszę się, że w końcu mogę o tym powiedzieć!” – przyznał podczas swojej prezentacji na Bradford Animation Festival „Kontynuacja Tomb Raidera to kolejny rozdział w życiu Lary… w jej życiu następują zmiany. Nie jest w stanie powrócić do tego, kim kiedyś była.”. 

Moje obawy z newsa poniżej na szczęście się nie potwierdzają, gdyż gra jest ponoć dobrze finansowana. „Nie rozmawiajmy o budżecie. Gra jest bardzo dobrze finansowana, choć nie wydamy na produkcję więcej, niż na poprzedniczkę.” – ujawnia Horton.

Niestety to na razie tyle. Nic więcej – przybliżonej daty premiery, szczegółów dotyczących fabuły. Nic jednak straconego – pamiętajmy, że sequel jest już w produkcji naprawdę długo (proces zaczął się przed marcową premierą restartu serii!), więc może grudniowe VGX to rzeczywiście będzie dobra okazja do odkrycia rąbka tajemnicy, przy okazji zapowiadając reedycję na PS4? Miejmy nadzieję!

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.