Lara Croft and the Blade of Gwynnever

51877nvWwgL._SL1500_Lara Croft and the Blade of Gwynnever (Lara Croft oraz Ostrze Ginewry) to nowa książka z serii „Lara Croft”. Nie wymagająca znajomości serii opowieść mówi o klasycznej Larze Croft z podwójnymi pistoletami, która ma za zadanie przywrócić powiew starych Tomb Raiderów najwierniejszym fanom serii.

Gdy bezwzględny wróg pokonuje Larę w pościgu za bezcennym artefaktem na Sri Lance, Croft wraca do domu w Londynie. Lecząc rany, dostaje telefon od starego przyjaciela w nagłej potrzebie. Dowiaduje się, że coś bardzo dziwnego zostało odkryte podczas przekopów podziemi Londynu. Lara badając sprawę doświadcza czegoś spektakularnego, co mogłoby napisać na nowo historię wysp brytyjskich, albo i całego świata. Jak się jednak okazuje, mocno jest to powiązane z niebezpiecznym światem szpiegostwa, konspiracji czy czarnego rynku. Zbyt wiele do stracenia. Lara wyrusza na przygodę po całym świecie by odnaleźć cenny artefakt, który łączy ze sobą dwa światy, ten nowoczesny ze światem mitów i legend, a starzy wrogowie i nowe zagrożenia łączą siły by zatrzymać Larę przed odkryciem prawdy. Jaki jest prawdziwy sekret ostrza, komu tak naprawdę może ufać, i czy to właśnie ta przygoda, której może nie przeżyć?

Fabuła wymyślona została z pomocą twórców z Crystal Dynamics, a spisana przez Bana Abnetta, który także pracował przy Tomb Raider: The Ten Thousand Immortals.

Premiera: Listopad 2015

Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.