Lara Croft and The Temple of Osiris: Nowa figurka! (ZDJĘCIA)

Utalentowany zespół Gaming Heads ma teraz kolejną statuetkę Lary Croft na swoich półkach, tym razem jest to model z podwójnymi pistoletami, którymi Lara władała w Świątyni Ozyrysa.

Pomnik o wysokości 18 cali dłuta Kaushik Manna będzie ograniczona w sprzedaży do 1000 sztuk na całym świecie, a rozpocznie się ona w pierwszym kwartale 2016 roku. Ekskluzywna edycja ograniczona do 500 sztuk, w której dostępny jest również legendarnym Laska Ozyrysa przywiązana do pleców Lary. Więcej na ten temat wypowiedzieli się twórcy figurki:

To dynamiczna i niesamowita figurka Lary Croft złapana w pozycji w akcji, zeskakująca ze skały bohaterka trzymająca jej podwójne pistolety na przeciwko siebie. Nosi swój sławny turkusowy top i krótkie szorty oraz ma swoje swoje długie włosy związane w kucyk. Relikt pozostały z czasów antycznego Egiptu leży za jej plecami na piasku oraz można zobaczyć hieroglify na okrągłej podstawie figury. Od podstawy do końca głowy Lara mierzy 18 cali wysokości, figurka jest zrobiona z dyneemy dzięki czemu było można odtworzyć najmniejsze szczegóły.
(Kliknij na zdjęcie aby powiększyć)
You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.