Lara Croft: Relic Run – Q&A 17.04.2015

W związku z zapowiedzią gry Lara Croft: Relic Run postanowiliśmy przetłumaczyć pytania i odpowiedzi, których udzielili Crystalsi do teraz na jej tam. Od tej pory będziemy starać się robić to regularnie.

P: „Grałem w Temple Run od czasu do czasu i zauważyłem, że jest tutaj sklep, w którym można kupić power-ups. Czy jest taki również tutaj?”                                                                                                                                                                                        O: W celu polepszenia doświadczeń z gry na tej platformie, połączyliśmy ekwipunek z sklepem w grze. Ekwipunek jest dostępny w każdym momencie i można go kupić za pomocą kredytów zdobytych w grze, które można zarobić grając lub kupujące je za prawdziwe pieniądze. Gracze nie muszą wydawać żadnych pieniędzy, aby ukończyć grę w stu procentach.

P: „Czy gra będzie wydana na całym świecie w ciągu tygodni? Miesięcy?”                                                                                                                                                                               O: Aktualnie testujemy i upewniamy się, że gra będzie działać jak najlepiej. Jesteśmy szczęśliwi, że gra będzie wydana globalnie, upewniając się, że dajemy graczą najlepsze doświadczenia jak to możliwe,

P: „Chciałbym wiedzieć czy dodacie model Lary z Tomb Raider I (1996) tak jak Crystalsi zrobili to w LCTOO, czy będzie do odblokowania lub jako bonusowy strój?”                                                                                                                                                                                           O: Nic nie jest wykluczone, ale więcej wiadomości pojawi się w najbliższych miesiącach.

P: „Czy mój Galaxy S4 będzie wspierany przez grę?”                                                                                                                                                                                           O: Lara Croft: Relic Run jest wysokiej klasy grą mobilną więc niektóre starsze urządzenia nie będą wspierane i nie możemy gwarantować dobrych doznań z gry. Będziemy wspierać iPhone 4s i powyższe. S4 też będzie wspierany.

P: „Czym jest Curse system?”                                                                                                                                                                            O:Curse System jest jedno z wielu wyjątkowych rzeczy w Lara Croft: Relic Run Możesz nie tylko ukończyć grę ze swoimi przyjaciółmi dla najlepszego wyniku, kolekcjonowania monet, czy najdłuższego dystansu, ale możesz również wysłać Curse żeby przerwać ich bieg!

P: „Jak długa jest Lara Croft: Relic Run?”                                                                                                                                                                                          O: Gra nie ma końca. Za każdym razem kiedy grasz przeżyjesz coś innego z różnymi opcjami trasy i ukrytymi miejscami odkrytymi po drodze.

P: „Jakie języki będą wspierane?”                                                                                                                                                                               O: Bieżąco Lara Croft: Relic Run będzie wspierać angielski, francuski, wloski, niemiecki, hiszpański, portugalski i portugalsko brazylijski na początku.

P: „Zrobicie remake Tomb Raider II na 20 letnią rocznicę?”                                                                        O: Crystalsi są w pełni poświęceni Rise of the Tomb Raider upewniając się, że gra jest najlepsza jak to możliwe i nie ma reamake’u Tomb Raider II w naszych planach. Ale mamy za to kilka bardzo zabawnych i różnorodnych projektów, które mają na celu uczczenie obu dekad Tomb Raidera.

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.