LARA CROFT: RELIC RUN

Lara Croft: Relic Run to nowa gra na systemy Android, iOS oraz Windows Phone, czerpiąca inspirację z gry Temple Run. Crystal Dynamics oraz Square Enix wspólnie z Simutronics stworzyli grę, która jest czymś więcej niż typowym produktem typu adventure runner. Gra jest o wiele bardziej zróżnicowana, posiada wiele sekwencji akrobatycznych, walki, pojazdów, walk z bossami, w tym między innymi sławnego z pierwszej części Tomb Raidera T-Rexa!

Podobnie jak reszta gier z serii „Lara Croft”, Relic Run przywróci nam uczucie nostalgii w stosunku do oryginalnej Lary. Ogromna przygoda, fascynująca akcja i tony znajdziek do zebrania w parze z szybką rozgrywką.

Gra została udostępniona tylko w Holandii na początku 2015 roku w ramach testów natomiast 28 maja odbyła się oficjalna premiera gry na całym świecie. Lara Croft: Relic Run jest dostępna w wersji na Androida, iOS oraz Windows Phone. Co ważniejsze, gra jest w formie Free 2 Play, czyli darmowa do pobrania, lecz w samej grze możliwe, lecz nieobowiązkowe będą do zrobienia zakupy – ulepszenia za prawdziwe pieniądze, i tym podobne. Okazała się ona dużym sukcesem zarówno pod względem pobrań jak i ocen, co zaowocowało kilkoma aktualizacjami z nową zawartością.

Przyjechałam do południowo-wschodniej Azji po nagłym zniknięciu mojego współpracownika i przyjaciela Cartena Bell.

Wciąż świeże ślady dały my nadzieję, że wciąż mogę go odnaleźć, ale muszę się śpieszyć. Te relikty. Te relikty były jego zdobyczą tutaj, a teraz są jedynymi rzeczami, które mogą mnie do niego zaprowadzić.

Nie jestem w stanie powiedzieć jeszcze co konkretnie miał na celu, ale jego ostatnie notatki mówią, że natknął się na jakieś kłopoty. Niebezpieczna droga przedemną, tyle jestem w stanie powiedzieć.

Teraz moim zadaniem jest znaleźć mojego przyjaciela i dowiedzieć się o co chodzi w tym wszystkim!

SCREENY


WYMAGANIA SPRZĘTOWE


 • Android:
  – smartfon Samsung Galaxy S4 lub podobny/lepszy
  – wersja Android 2.3 lub nowsza
  – min. 87 MB wolnego miejsca
  – dostęp do sklepu Google Play
 • iOS:
  – iPhone 4 lub nowszy
  – 138 MB wolnego miejsca
  – dostęp do sklepu AppStore
 • Windows Mobile:
  – Windows Phone 8 lub 8.1
  – 67 MB wolnego miejsca
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.