Limitowany artbook z Rise of the Tomb Raider już w przedsprzedaży!

tumblr_nxav3vYVpM1qkq7tbo1_1280

Tych, co jeszcze nie zdążyli zamówić swojego własnego artbooka z najnowszej części serii Tomb Raider, twórcy ponownie zachęcają – tym razem jednak mówią o specjalnej, limitowanej edycji.

Co dostaniemy w cenie 70 dolarów? Jak czytamy na stronie oficjalnego sklepu marki: Rise of the Tomb Raider: Limitowany Artbook to idealny przyjaciel przy graniu w nową przygodę Lary, zabierający czytelników na podróż w samo serce najnowszy gry z popularnej i nagradzanej serii Tomb Raider. […] Pełna kolorowych szkiców koncepcyjnych, renderów 3D, szkiców, oraz o wiele wiele więcej książka przedstawia nam szczegółowe postacie, bronie, ekwipunek, czy niebezpieczne środowisko.”

Warto napomknąć, że owych książeczek jest tylko 1500. W dodatku zamawiając ją otrzymamy także specjalne pudełko z logo Trójcy (wrogiej organizacji w Rise of the Tomb Raider). Cena to tak jak już wspomnieliśmy $70 (w okolicach 273zł), a dostępność produktu przewidziana jest niestety dopiero na połowę grudnia. Zainteresowanych zapraszamy pod ten link.

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.