Łysa Lara, nieużyte sceny w RotTR oraz zombie w klasycznym Croft Manor!

Od dziś każdego pierwszego dnia miesiąca będziemy publikować dla was najciekawsze filmiki, arty, screenshoty a także gify dotyczące serii Tomb Raider, jakie udało nam się znaleźć w odmętach internetu! Większość z nich będzie opatrzona naszym komentarzem. Oto materiały ze stycznia jakie udało nam się odnaleźć

  • Świetny filmik pokazujący to jak Tomb Raider Legend od Crystal Dynamics mogłoby wyglądać, gdyby zostało wydane jeszcze za czasów sprzed Angel of Darkness. Film zatytułowany „If Tomb Raider Legend was released in 1997” przedstawia fragmenty dwóch przerywników filmowych z Peru oraz ostatni przerywnik z Boliwii: 

(Jeśli przeglądasz ze strony głównej kliknij przycisk [Continue Reading])

 

O ile samo wykonanie levelu „Natla Technologies Building” może nie być dla wszystkich satysfakcjonujące, to sam pomysł wydaje się całkiem ciekawy. Szczerze żałuję, że nie nie pojawiło się coś takiego w Tomb Raiderze 1, a następnie w odnowionej wersji w Anniversary:

W Rise of the Tomb Raider już mieliśmy do czynienia z zombie w Croft Manor (co nie do końca zostało dobrze przyjęte przez fanów serii). Czy klasyczne Croft Manor znane z Tomb Raiderów 1-3 jest bezpieczne od tego typu pomysłów? Otóż nie! Dom Lary został zaimplementowany do gry Call of Duty Black Ops 3. Cały dom roi się od krwiożerczych zombie, co możecie zobaczyć na poniższym filmiku:

  • Youtuber przedstawia to jako nieużytą scenę z Rise of the Tomb Raider. Możemy na niej zobaczyć Larę oraz Anę, które razem odnajdują Atlas. Po chwili jednak Atlas pozostaje zniszczony przez jednego z Nieśmiertelnych, a Ana zostawia Larę na pastwę nieśmiertelnych wojowników. Nie mamy jednak żadnego potwierdzenia, że filmik jest prawdziwy i, że faktycznie był jednym z pomysłów na dalszy rozwój fabuły:

  • Ciekawe porównanie graficzne Tomb Raidera z 2013 roku do Rise of the Tomb Raider. Możemy zobaczyć jak bardzo grafika uległa zmianie. Myślę, że warto zwrócić szczególną uwagę na samą twarz Lary, która wbrew pozorom nie uległ tak dużym zmianom, jakby to się mogło wydawać. I niestety muszę też powiedzieć, że w niektórych momentach Tomb Raider 2013 wypada lepiej graficznie:

  • Muzyka z Croft Manor w Tomb Raiderze 2, a także w DLC Blood Ties w Rise of the Tomb Raider, zagrana na elektronicznym pianinie:

  • Pierwsze dni z „realistycznymi” włosami Lary w Tomb Raider 2013 nie były łatwe. Była to wtedy pierwsza gra, która wykorzystała tego rodzaju technologię, a w efekcie włosy Lary latały na wszystkie strony bez opamiętania przy najmniejszym ruchu, a czasami potrafiły nawet całkowicie zniknąc, w efekcie czegoś otrzymywaliśmy łysą Larę. Bugi zostały później naprawiono i można by było się spodziewać, że w następnej części już się one nie pojawią… a jednak! 

  • Mimo, że RotTR może czasami wypadać graficznie gorzej niż Tomb Raider z 2013 roku to są jednak momenty, w których zaskakuję swoimi detalami i pięknem. Na potwierdzenie poniższe screenshoty:
  • To już wszystko jeśli chodzi o nasze podsumowanie najlepszych materiałów dotyczących Tomb Raidera z ostatniego miesiąca. Oczywiście jeśli macie jakieś propozycję dotyczące najlepszych filmów, artów i gifów z serii to jesteśmy otwarci na propozycje! Na sam koniec pozostaje mi pokazać wam tylko to:

Keep calm and play Tomb Raider

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.