Muzycznie i pomocnie, czyli nowości na naszym kanale YouTube

Witam wszystkich bardzo serdecznie, dziś w bardziej organizacyjnym niż nowinkowym wpisie! 🙂

Jak z pewnością mogliście zauważyć, YouTube zawsze było bardzo ważną częścią naszego serwisu – umieszczaliśmy tam dotąd poradniki i zestawienie niektórych materiałów dodatkowych z gier związanych z Larą Croft. Ostatnio TheDragon – któremu powierzyłem nasz kanał YT – poszedł o krok dalej.

Przedstawił propozycję nagrywania materiałów do gier z komentarzem głosowym, alternatywą dla normalnych poradników. By odróżnić te nowe filmy, zatytułował serię jako „Poradnik taktyczny”. Do tej pory ukazało się już 11 części dla pierwszej odsłony Tomb Raider z 1996 roku. TheDragon opowiada w nich, jakie taktyki przyjąć przechodząc poszczególnie poziomy, walcząc z przeciwnikami, czy mierząc się z bossami.

Kolejną nowością są speedruny z poszczególnych poziomów z różnych gier z serii. Pokazują one jak w najszybszy sposób pokonać daną lokację. Jeśli lubicie wyzwania w swojej ulubionym klasyku, z pewnością przypadną Wam te filmy do gustu!

Wzbogacamy także naszą bibliotekę o soundtracki. Dostępne są już ścieżki dźwiękowe z najnowszego, oraz pierwszego Tomb Raidera.

To tylko niektóre nowości. Subskrybujcie nasz kanał na YouTube by być na bieżąco ze wszystkimi materiałami! Zapraszamy także do komentowania i wyrażania swojej opinii na temat zamieszczanych filmów, gdyż każda krytyka pomoże Dragonowi w polepszaniu swoich przyszłych prac!

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.