Nieczynne działy

Witajcie! Doszły nas słuchy, że działy na Tomb Raider Center są skopiowane od World of Tomb Raider. Faktycznie, niektóre z nich to była czysta kopia! Chciałbym powiedzieć, że nie miałem wpływu na zamieszczane w działach materiały. Dodawała je osoba, która już nie ma dostępu do robienia takich rzeczy.

Z góry chciałbym wyjaśnić także sprawę mojego stosunku do zarzutów, które miał przedstawiciel WoTR. Poprosili, by materiały zostały usunięte ze strony, bądź dodany został odnośnik do ich źródeł.

Był pewien mankament – chcieli, by zrobione to zostało do końca niedzieli 27 maja. Ja wiadomość odczytałem w niedzielny poranek. Nie miałem możliwości nic z tym zrobić w tamten dzień, do dzisiaj nie mam! Dlatego właśnie wszystkie działy zostały WYŁĄCZONE i poddane analizie. Pomijam kwestię kłamstwa, wg którego nie miałem zamiaru nic z tą kwestią zrobić!

W ciągu następnych kilku tygodni z pewnością będą znów dostępne, być może z tą samą zawartością (i z linkiem do źródła), bądź całkiem nowym materiałem. To chyba tyle w tej sprawie. Pozdrawiam,

Adamaru, właściciel oficjalnego fansite’u TRC, do napisania!

 

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.