Nowa gra od Crystal Dynamics. Sequel Tomb Raider w drodze?

Szybkie zapowiedzi sequeli czy kolejnych gier z danej serii nie są już nowością w growym przemyśle (wystarczy spojrzeć na markę Assassin’s Creed, gdzie zapowiedziano już dwie kolejne części gry). Czy Square Enix idzie podobnym tropem i zamierza zapowiedzieć wkrótce nowego Tomb Raidera? W końcu Crystal Dynamics pracuje nad sequelem już prawie rok (zobacz nasz news z ubiegłego roku, klikając tutaj), ale może ma to też związek z Lara Croft: Reflections (klik!)?

Wielu rzeczy możemy się domyślać, o wielu możemy spekulować. Pamiętajmy, że prawdopodobnym jest też to, iż ekipa z Crystal Dynamics pracuje nad innym projektem, mimo, że od kilku lat skupia się na Larze Croft. Wiele miesięcy temu słyszeliśmy, że część firmy zajmuje się innym projektem, który miał być całkiem nowym tytułem AAA. Czy to właśnie o nim usłyszymy już wkrótce?

Wciąż tyle pytań, a tak mało odpowiedzi… Potwierdzać zdają się powyższe rewelacje dwaj pracownicy Crystal Dynamics. Obaj, Matt McCulloch – starszy projektant otoczenia oraz Travis Hoffstetter – starszy level designer w swoich profilach na LikedIn mają ciekawe zapiski. W profilu tego pierwszego widnieje:

Tworzenie ciekawych środowisk dla gry, która ujawniona zostanie już wkrótce przez Crystal Dynamics.

Oraz w profilu tego drugiego…

Niezapowiedziany next-genowy tytuł.

Sami widzicie, że ciężko stwierdzić, o co tu konkretnie biega. Być może zapowiedziana prezentacja nowego Xboxa 21 maja powie nam coś wiecej – wiemy, że tytuł ma powstać już na nowych platformach, oraz zdajemy sobie sprawę z zamiłowania Crystal Dynamics do Microsoftu. Jeśli jednak ten termin zawiedzie, zawsze na horyzoncie widnieją czerwcowe targi E3!

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.