Nowy Tomb Raider dopiero w 2013!

Tak twierdzi plotka pochodząca z niemieckiego magazynu o grach komputerowych „Gamestrend”. Ściślej mówiąc, według tej plotki, Crystal Dynamics nie wyrobi się w tym roku z nadchodzą grą. Co jest problemem? Trudności z „nowym silnikiem” na którym powstaje gra. Oto wpis, który pojawił się na N4G:

Niemiecki magazyn o grach Gamestrend podaje się na źródło wewnątrz Square Enix, które podzieliło się informacją zza kulis TR9. Nowa gra z serii Tomb Raider nie wyjdzie jednak w 2012 roku, a źródło twierdzi, iż wydanie planowane jest na rok 2013. Główny powodem, według magazynu, przesunięcia daty premiery jest to, że Crystal Dynamics napotkało mnóstwo problemów z nowym silnikiem gry, dlatego też nie może zagwarantować pewności tegorocznej premiery.

Pamiętajmy jednak, że póki co, nie ma oficjalnej informacji na ten temat. Informacja ta wydaje się być dosyć dziwna i niedorzeczna. Gra powstaje od roku 2010, w tym roku także dostaliśmy pierwsze screeny z gry, które wyglądały nieźle. Sam gameplay z E3 2011 także… Crystal Dynamics powinno znać swój silnik, który został przerobiony pod najnowszą część gry. I teraz, w odstępie 8-9 miesięcy od premiery, pojawiły się komplikacje?

Czy premiera w 2013 jest prawdopodobna? Być może. Dlaczego? Nowy film Tomb Raider. Premiera nowego filmu planowana jest właśnie na rok 2013, a promocja i filmu, i gry w tym samym czasie być może przyniosła by większe zyski. Teraz pozostaje tylko czekać na oficjalne stanowisko przedstawicieli Crystal Dynamics.

You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.