Nowa gra Tomb Raider zapowiedziana, ale szczegóły dopiero w 2018

Oficjalne profile społecznościowe serii właśnie dodały nową informację – nowy Tomb Raider nadchodzi! I… to tyle.

Oto przetłumaczona treść krótkiego listu do fanów:

 

„Wszyscy w Square Enix są bardzo podekscytowani możliwością podzielenia się z wami pewnymi nowościami w przyszłym roku. Szczerze mówiąc bardzo chcielibyśmy pokazać to wam już teraz, ale tym razem próbujemy innego podejścia.

Nowa gra z serii Tomb Riader nadchodzi.

Zmotywowani naszym celem by zawsze stawiać fanów jako pierwszych, chcemy was zapewnić, że okres między zapowiedzią a premierą gry nie będzie duży.

Nasza wspólna podróż rozpocznie się już na pewnym wielkim wydarzeniu w 2018 roku. Nie możemy się już doczekać aż zabierzemy was na definiującą przygodę Lary Croft.”

Oryginalny wpis >tutaj< 

Posty publikowane przez oficjalne profile społecznościowe Tomb Raidera były dość szeroko w ostatnim czasie komentowane. Dotyczyło to głównie postów poświęconych wydaniu Rise of the Tomb Raider na Xbox One X, bowiem gracze zarzucali wydawcy, że promowana jest gra która swoją pierwszą premierę (Xbox One i Xbox 360) miała już dawno temu i już nikt nie jest nią zainteresowany. Głównym przesłaniem było: chcemy nowego Tomb Raidera. Powyższy list został skierowany zapewne w wyniku tych właśnie komentarzy oraz zbliżających się eventów PlayStation Experience i The Game Awards w związku, z którymi wiele osób wiązało nadzieje na zapowiedź gry.

Niedługi czas oczekiwania pomiędzy zapowiedzią a premierą? Czyżby E3 2018 i jesienny debiut gry? „Definiująca przygoda Lary Croft” – czyżbyśmy mieli do czynienia z przemienioną już w prawdziwego rabusia grobowców Larą? Niestety, twórcy już zapowiedzieli, że odpowiedzi na te pytania otrzymamy dopiero na owym „wielkim wydarzeniu” w 2018 roku.                               

Wykorzystane w newsie art – Zenith Of The Tomb Raider Photomontage by FearEffectInferno
You can leave a response, or trackback from your own site.
Powered by WordPress | Designed by: backlinks | Thanks to internet marketing, etiketten drucken and index backlink
© Square Enix Ltd. Lara Croft and Tomb Raider are trademarks of Square Enix Ltd. All rights reserved.